השחקן יהודה לוי לא חשב שכמה גרמים של מריחואנה שקנה ועישן יובילו אותו היישר אל חדר החקירות. בתמלילי החקירה שלו שהגיעו לידי חדשות 2 הוא מספר לחוקרים בכנות לא שגרתית כי הסיבה שבגללה השתמש בסמים היא הפרידה מזוגתו לשעבר, הזמרת נינט טייב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בחקירה אמר לוי: "לפני חצי שנה בערך נפרדתי מזוגתי בהד תקשורתי שיצא מפרופורציות. הייתי צריך לתפקד בסדרה חדשה. אני מכיר את אייל, הוא איש חיי לילה, באתי אליו והוא נתן לי לעשן כמה שאחטות, וזה עזר לי להירגע. וזהו, הייתי בא וקונה מדי פעם איזה פרח לעשן, מדובר רק במריחואנה".

לוי נחקר בהמשך למעצרו של אייל פלג, בעל מועדונים בתל אביב שהואשם לפני כשבועיים במכירה של מריחואנה למכריו, בהם כמה ידוענים.

נינט טייב זוגתו לשעבר
נינט טייב זוגתו לשעבר | צילום: פלאש 90

מתוך החקירה:

חוקר: כמה פעמים יצא לך לקנות ממנו?
לוי: לא יודע, חמש שש פעמים.
חוקר: אנו מדברים על החצי שנה האחרונה?
לוי: כן, לפעמים גם סתם הייתי בא אליו.

"זה עשה לי טוב, יש עליי לחצים"

לוי טוען כי הקנייה והשימוש בסמים היו רק בחצי השנה האחרונה מאז שנפרד מזוגתו נינט טייב. "המריחואנה עזרה לי להתגבר על הפרידה", סיפר. "לפעמים עישנתי עם אייל, לפעמים קניתי גרם לשימוש עצמי, שני גרם, באתי קצת להירגע, ראיתי שזה עושה לי טוב. בכל זאת אני אמן, יש עלי לחצים כבירים".

התיק ייסגר. קרן מור
התיק ייסגר. קרן מור | צילום: חדשות 2

בפרשה נחקרה גם השחקנית קרן מור על קנייה ושימוש במריחואנה. מור אמרה אז בתגובה שלא מצאו אצלה כלום בחיפוש וכי זימנו אותה לחקירה רק כי היא מוכרת. למרות החקירות, התיק נגד שני השחקנים צפוי להיסגר בשל חוסר עניין לציבור, אך פלג מואשם בסחר בסמים.

פרקליטו של פלג, עו"ד מיקי חובה, סירב להתייחס לאישומים כל עוד התיק מתנהל, אבל בבית המשפט טען כי מרשו אינו סוחר וסמים ומכר סמים רק לחבריו הקרובים, כדי לממן את צריכתו העצמית.