"שלום לכם - שבוע טוב. בכל פעם שנדמה שראינו הכל מגיעה פרשה חדשה, וזו של סוף שבוע היא מפרשיות הרצח המחרידות שידעה המדינה. גופותיהם של שישה בני משפחה אחת - הסבא והסבתא, הבן ואישתו , ושני הנכדים הקטנים- כל השישה - נמצאו מתים, חלקם דקורים - בדירה אחת בראשון לציון" - כך פתח דני קושמרו את מהדורת סוף השבוע של ה-17 באוקטובר, ובישר לאזרחים רבים שפתחו את הטלוויזיה עם צאת השבת, על הטבח שככל הנראה פוענח היום.

 

היום: שבת. המקום: ראשון לציון. השעה: 07:00 - שוטרי ימ"ר מרכז מגלים את ששת בני המשפחה המתים: הסבא והסבתא אדוארד ולודמילה בני 56, בנם דימיטרי בן ה-32, אשתו טטיאנה בת ה-28 ושני הנכדים: רושל, שרק חגגה את יום הולדתה השלישי ונתנאל בן השלושה חודשים.  

 

זירת האירוע הייתה שרופה לחלוטין בשל דליקה שפרצה במקום, שעדיין לא ברור מה מקורה. "מדובר בזירת שחיטה, עם גרונות משוספים ודם רב על הרצפה", תיאר את המראה הקשה בזירה גורם במשטרה". 

 

"אירוע לא נורמלי"

 

"אני 20 שנה בכבאות ודברים כאלה לא רואים כל יום", סיפר בהתרגשות רשף איציק לוי, דובר איגוד הכבאים. "זה היה אירוע לא נורמלי". 

 

חוקרי המשטרה נכנסו בחלוקים לבנים לדירה המפוייחת. הם מצאו שם את החדרים שרופים והפוכים. בסלון המשפחתי, סמוך לאחת הכורסאות, עמד כיסא תינוק שלא ניזוק מהאש. החוקרים אספו פרטים מהזירה וסגרו אותם בתוך שקיות ניילון.

 

פרמדיק מד"א אפי בר היה בין הראשונים שהוזעקו למקום. "הגענו בכוחות מתוגברים - שלושה אמבולנסים ושלוש ניידות טיפול נמרץ", סיפר לחדשות 2 באינטרנט. "לצערנו, לא נותר לנו אלא לקבוע את מותם של האנשים שחולצו מהדירה". על המראה בזירה סיפר: "אלו תמיד מראות קשים לראות דירה במצב כזה, עם שש גופות בתוכה, מלאה בפיח ועשן".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הטבח בראשל"צ - סיקור מיוחד

 

הותר לפרסום: נעצרו חשודים ברצח משפחת אושרנקו

 

פרופיל של רוצח: מי אתה דמיאל קרליק?

 

כך פוענחה פרשיית רצח משפחת אושרנקו

 

המפתח לפענוח: הבת ששרדה

 

כך נשמע הדיווח הראשון על הטבח

 

טיפול פסיכולוגי לכבאים שהיו בזירה

 

המכרים מזועזעים: זו קטסטרופה