משה פרץ ממשיך להסתבך: מספר ימים לאחר שנחקר לראשונה בחשד להעלמת מס, נעצר הזמר המפורסם בחשד להעלמת מס בהיקף של מיליוני שקלים ובדיווח כוזב למע"מ, ושוחרר בערבות זמן קצר לאחר מכן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מהפרשה? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

השוטרים, שפשטו על דירתו של הזמר בקרית עקרון וביתו של אמרגו בגדרה, מצאו במקום מסמכים רבים הקושרים את השניים לעבירות.  בנוסף מסרה רשות המיסים נמסר כי במהלך הימים האחרונים נגבו עדויות נוספות, המחזקות את הראיות בתיק החקירה.

האמרגן, אמנון זנדאני, שהיה עצור ביומיים האחרונים באותם חשדות, שוחרר בינתיים בתנאים מגבילים. פרץ נעצר על ידי רשות המיסים ושוחרר בערבות עצמית של 250,000 שקלים זמן קצר לאחר מכן. לטענת הרשות, הודה הזמר ביחד עם מנהלו האישי בחשדות המיוחסות להם. נגד פרץ עומד גם צו עיכוב יציאה מהארץ למשך 180 יום.

למצלמת חדשות 2 אמר היום פרץ, עם צאתו מהמעצר, כי "אני מנוע מלהגיב. שיהיה לכולכם יום טוב".

ממשרד יחסי הציבור של משה פרץ נמסר: "משה פרץ ומנהלו האישי אמנון זנדאני משתפים פעולה עם רשות המיסים. אנו מקווים כי חקירת רשות המיסים תושלם בהקדם ותוצאותיה יהיו לשביעות רצון כל הצדדים".

"פרץ והאמרגן התחלקו ביניהם בהכנסות שלא דווחו"

הפרשה התפוצצה שלשום כשהזמר ואמרגנו אמנון זנדאני נחקרו יחד ברשות המיסים בעקבות חשד לפיו התשלומים שקיבל הזמר מהופעות באירועים פרטיים לא דווחו לרשויות. לאחר אותה חקירה ראשונית שוחרר פרץ, אולם אמרגנו זנדאני נותר במעצר.

בחקירתם של השניים עלה כי הם "נהגו להשמיט את ההכנסות מהופעות, בשנים 2007-2009, בעיקר באירועים פרטיים. בגין חלק גדול מההכנסות מההופעות לא הוצאו חשבוניות מס ואף לא דווח עליהן למע"מ, ובמקרים האחרים, החשבוניות נרשמו רק על חלק מההכנסה בפועל. לפי הבקשה, הזמר והאמרגן התחלקו ביניהם בהכנסות שלא דווחו", כך בהודעת שהוציאה היום רשות המיסים.

מטעמו של פרץ נמסר עם התפוצצות הפרשה שלשום כי, "בסך הכל מדובר בבדיקת ספרים שגרתית של מע"מ ומאחר ואנחנו משלמים את המיסים כחוק. אנו בטוחים שהבדיקה תסתיים מהר לשביעות רצונם של כל הצדדים המעורבים".

אמרגנו של משה פרץ יישאר במעצר

משה פרץ יוצא מהחקירה