המורה שהותקף היום על ידי תלמיד בבית ספר בשפרעם עדיין מתאושש מהפגיעה הגופנית והנפשית שספג. לדבריו, הוא בסך הכל ניסה למנוע מקבוצת צעירים לטפס על עץ ולברוח משטח בית הספר, כשאחד מהם נגח בו אחד מהם בעוצמה ופצע אותו. "הרגשתי מושפל ומתוסכל", הוא מספר.

בריאיון לחדשות 2 באינטרנט אמר המורה: "אחרי 23 שנים של ותק בא תלמיד, חובט בי ומקלל רק בגלל שניסיתי להחזיר אותו לכיתה, כדי שלא יצא לרחוב". לטענת המורה, הנער שתקף אותו נחשב לתלמיד טוב וממושמע בקרב שאר המורים בתיכון, "אני תוהה מה תלמיד אחר היה מסוגל לעשות לי", הוא מתוודה.

המורה בן ה-44 הופקד בשעות הבוקר להיות תורן בחצר אחד התיכונים בשפרעם. לפתע, הוא הבחין בקבוצת נערים שניסו לעלות על עץ סמוך לגדר המתחם, כדי לברוח משטח בית הספר. לטענת המורה, הוא ניסה לחסום את אחד הנערים בגופו וביקש ממנו לחזור לכיתה, אך התלמיד החל להתווכח עימו ונגח בפניו, תוך שהוא מוסיף לקלל אותו.

"התלמידים מתנהגים כמו 'סוף עונה'"

מורים שעמדו סמוך למקום ושמעו את הצעקות מיהרו להרחיק את הנער המשתולל, שאיים להמשיך ולהכות את המורה. בעקבות האירוע התקשרה ההנהלה למשטרה שמיהרה לעצור את התלמיד לחקירה.

"כעת מבקשים ממני להסיר את התלונה", מספר המורה ושואל: "איך אעשה זאת כאשר תלמיד משתולל ומרביץ למורה?". הוא מוסיף, "אני מקווה ששר החינוך והנהלת משרדו ייקחו חלק בטיפול באלימות הגואה, במיוחד לקראת החופש הגדול. התלמידים מתנהגים כאילו שזה 'סוף עונה'. אני יצאתי היום מהבית בריא ובסוף היום חזרתי פצוע".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק