חשד לרצח כפול בשכונת רמות בירושלים: שתי גופות של בני זוג בשנות ה-60 לחייהם, ועליהן סימני אלימות קשים, נמצאו בדירה בשכונה בעיר. ההערכה הראשונית במשטרה היא כי הרקע לאירוע פלילי.

כוחות גדולים של משטרה ומד"א הוזעקו לזירת האירוע, ברחוב האחים להרן בשכונת רמות בירושלים. מי שהזעיק את כוחות ההצלה הייתה שכנה של בני הזוג שהבינה שמשהו אינו כשורה, מצא אולם לצוות מד"א שהוזעק למקום לא נותר אלא לקבוע את מותם של השניים במקום. בנם של בני הזוג, בשנות ה-30 לחייו, הגיע לדירה, זיהה את גופות הוריו ונלקח לחקירה במשטרה.

על פי עדויות גורמי ההצלה שהגיעו למקום, גופותיהם של בני הזוג נמצאו במרחק לא רב האחת מהשנייה, בתוך שלוליות דם, ועליהן סימני דקירות מרובים. לא נותר אלא לקבוע את מותם של השניים במקום. אחת מהשכנות העידה בפני השוטרים כי במהלך הלילה שמעה צעקות מהדירה, אך לא ייחסה לכך חשיבות.

שכבו בתוך שלוליות דם

"במוקד מד"א התקבלה בשעה 10:00 קריאה על בני זוג הנמצאים מחוסרי הכרה בביתם", סיפר הבוקר אהרון אדלר, פרמדיק מד"א ירושלים שהגיע ראשון לזירת הרצח. "על הגופות היו סימני אלימות קשים".

המשטרה פתחה בחקירת האירוע, ובנם של בני הזוג מתוחקר בשעה זו במטרה לקבל פרטים נוספים. על פי עדויות מזירת האירוע, על גופות השניים נמצאו סימני דקירה רבים. כמו כן נמצאו מספר בקבוקי אקונומיקה סמוך לזירה.

"כרגע כל כיווני החקירה נבדקים", אמר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט סגן ניצב קובי סוררו, מפקד צוות החקירה במשטרת ירושלים. "ייתכן שמדובר ברצח במהלך שוד שהשתבש, ייתכן רצח והתאבדות, אנו בודקים את כל הכיוונים". לדבריו, בני הזוג לא היו מוכרים למשטרה ולא התקבלו תלונות קודמות על אלימות בין השניים.

"זה עצוב מאוד", סיפרה היום צעירה שעובדת בסמוך לזירת הרצח. "זו משפחה רגילה ומקסימה, אנשים שאוהבים לעזור. הבעל היה בעל תומך ואוהב, הוא תמיד עזר לאשתו. הם עמדו לעבור דירה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק