צפו בסיפורים המעניינים של 30.9 לאורך השנים (צילום: AP)
השותפים לדירה התקוטטו - אחד נדקר | צילום: AP

הקטטה בין השותפים לדירה נגמרה בדקירה: צעיר כבן 22 מבת ים שכפי הנראה היה מעורב בתגרה אלימה שפרצה ברחוב ברזילי בעיר, פונה לבית החולים "וולפסון" במצב קשה - זאת לאחר שנדקר בפלג גופו העליון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת האירוע פינו את הצעיר במצב קשה לבית החולים, זאת לאחר שהוענק לו טיפול רפואי ראשוני בשטח. מהמשטרה נמסר כי הצעיר היה מעורב בקטטה בינו לבין כמה משותפיו לדירה. לאחר שהחלו להתקוטט ברחוב, נשלפה סכין בה נדקר. בידי המשטרה ארבעה עצורים שהיו מעורבים בקטטה.

שלשום: בן 50 נדקר בשירותים ציבוריים בירושלים

הנדקר מי-ם מפונה לבית החולים, שלשום (צילום: חדשות 2)
הנדקר מי-ם מפונה לבית החולים, שלשום | צילום: חדשות 2

גבר כבן 50 נפצע שלשום מדקירות בשירותים הציבוריים בגן בלומפילד בירושלים. למקום הגיעו פרמדיקים של מד"א שפינו אותו במצב בינוני-קשה לבית החולים הדסה עין כרם בעיר. במשטרה נבדקים כל כיווני החקירה, ובהם האפשרות כי הרקע למעשה לאומני.

מפרטים ראשונים עולה כי הגבר, תושב שכונת פסגת זאב בעיר, היה באזור שכונת ימין משה לרגל ריאיון עבודה ונכנס לשירותים הציבוריים במקום. על פי תיאורו, למקום נכנס גבר בעל חזות ערבית, שלף מכיסו אולר ודקר אותו שלוש דקירות בחזה, בגב וביד. לאחר מכן נמלט מהמקום.

הפצוע יצא בכוחות עצמו מהשירותים הציבוריים ונכנס לרכב פרטי, במטרה להתפנות באופן עצמאי לקבלת טיפול, אך בהמשך חבר לצוות מד"א."כשהגעתי לנפגע הוא היה שעון על רכב ברחוב כובשי קטמון", סיפרה פרמדיקית מד"א אלומה סימון. "הבחנתי שהנפגע דקור בפלג גופו העליון ושהוא מתקשה לנשום. מיד התחלתי לסייע לו רפואית". הגבר פונה ליחידת הטראומה בבית החולים בניידת טיפול נמרץ כשהוא בהכרה מלאה.