אין תמונה
ניצה ושושן ברבי

האם הלידה הקרבה תגרום לשושן ברבי להסגיר עצמו למשטרה? בעוד המצוד אחרי העבריין מתניה נמשך גם בשעות אלה, הגיעה אשתו עם צירי לידה ואושפזה במחלקת היולדות של בית החולים לניאדו בעיר. מוקדם יותר היום, הוציאה המשטרה צו מעצר כנגד ניצה ברבי, כאשר על פי ההערכות שוטרים צפויים ללוות ולאבטח אותה במהלך אשפוזה בבית החולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

גורם בכיר במשטרה המעורה בפרטי החקירה, סיפר כי מצבה המשפטי של ברבי קשה מאוד, משום שהיא מוגדרת כ"מוח" מאחורי בריחתו של בעלה שושן. "אחרי התאונה הוא הגיע אליה והם תיאמו גרסאות", אמר הקצין הבכיר, שהוסיף כי ברבי הייתה זו שהפעילה לחץ על יוחאי גליקסמן להגיע לתחנת המשטרה ולהסגיר עצמו.

כעת, חשודה ברבי בשיבוש הליכי משפט וסיוע להימלטות. בתגובה לחשדות אמר עורך דינה דוד יפתח: "אין לה שום קשר עם ברבי והיא קוראת לבעלה להסגיר את עצמו".

בית העסק של ברבי ישוב לפעול
בית העסק שנסגר. | צילום: עזרי עמרם

במקביל, ממשיכה המשטרה לפשוט על עסקיו של ברבי ובני משפחתו, אחד מהם אף נעצר. חבר קרוב של בן המשפחה שהיה בדירה וראה את המעצר, סיפר לחדשות 2 באינטרנט שהשוטרים הפעילו אלימות רבה כלפיו בדרך להבאתו למעצר. מלבד הקרבה המשפחתית, מדובר באדם קרוב מאוד לברבי שמשתייך לאחד מארגוני הפשע הגדולים במדינה, החשוד בסיוע לדבר עבירה. השוטרים מאמינים שברשותו מידע על המקום בו מסתתר ברבי מפני החוק.

זירת התאונה בנתניה
זירת התאונה בנתניה | צילום: אסף ברזינגר, יחידת צילום מד"א

האם ההיריון יביא להסגרתו של החשוד בדריסה?

עד כה למשטרה אין קצה חוט באשר למקום שבו ברבי מסתתר. ההערכה היא שברבי לא נמלט מהארץ עד כה, אך ייתכן שינסה לברוח בזמן הקרוב. ככל הידוע לחוקרים, לאחר שנמלט מזירת התאונה הגיע לביתו, שם אסף את אשתו ושניהם נמלטו למקום מסתור. שני ילדיהם של בני הזוג, שוהים מאז עם אחת מאחיותיו של ברבי, שסיפרה כי לא יצר קשר עם בני המשפחה.

גורם משטרתי העריך הבוקר כי המשטרה תנסה להוציא את ברבי ממחבואו גם על ידי סגירת העסק שלו - פיצוציית "אלמוגים" ברחוב ברחוב בן צבי בנתניה.

הדריסה בנתניה - הסיקור המלא:

שלוש נשים נדרסו למוות בנתניה

ראש עיריית נתניה: "כנראה שהדורס מסתתר עם אשתו"

הערכה: הדורס יצר קשר עם עורך דינו

בן זוגה של לי זיתוני ז"ל: "נעשה הכול כדי לעצור את הדורס מנתניה"

התאונה בנתניה: צעיר חשוד בהריגה

דודו של החשוד ב"פגע וברח" בנתניה: "למשטרה אין סיכוי למצוא את שושן"