זירת רצח. ארכיון (צילום: צחי אלון דוברות משטרת תל אביב)
ההערכה: נקמה על התלונה הקודמת. ארכיון | צילום: צחי אלון דוברות משטרת תל אביב

חשד לניסיון רצח בתל אביב: אישה בשנות ה-40 לחייה נמצאה הלילה במצב קשה על ידי המשטרה, כשהיא סובלת מפצעי דקירה בפלג גופה העליון. היא פונתה לבית החולים איכילוב בעיר, ובתום בירור ראשוני של האירוע נעצרו שני בני אדם בחשד למעשה, אחד מהם בן זוגה.

בסמוך לשעה 02:00 ב לילה הבחינו באישה שוטרי תחנת שכונות בתל אביב. מחקירה ראשונית עולה כי היא צעדה ברחוב משה דיין בשכונת יד אליהו בעיר, כשלפתע התנפל עליה רעול פנים ודקר אותה בפלג גופה העליון. הוא חטף את תיקה, שהכיל כסף מזומן - ונמלט מהמקום. שוטרי הסיור שעברו בשכונה הבחינו לפתע באישה מוטלת ברחוב ומגואלת בדם.

ההערכה: נקמה על תלונה קודמת

השוטרים מיהרו להזמין כוחות מד"א, שהעניקו לאישה טיפול ראשוני במקום. לאחר מכן היא הועברה לבית החולים איכילוב, כשמצבה מוגדר קשה. בתום חקירה קצרה עצרה המשטרה שני חשודים במעשה, אחד מהם הוא גבר בן 43, בן זוגה לשעבר של הנדקרת, שכבר ריצה בעבר עונש מאסר של ארבע שנים - לאחר שהורשע בדקירתה של אותה האישה.

בשלב זה עדיין לא ברורה סיבת התקיפה, אולם במשטרה בודקים את האפשרות כי החשוד במעשה דקר את האישה כנקמה על תלונתה הקודמת. יחד עמו נעצר אדם נוסף, בן 50, בחשד למעורבות באירוע.