גל האלימות נמשך: גבר בן 24 נדקר הלילה למוות במהלך קטטה בנתניה. הצעיר שנמצא שוכב פצוע בשדה סמוך לרחוב פרופסור שור בעיר, פונה לבית החולים לניאדו לקבלת טיפול רפואי כשהוא במצב אנוש. זמן מה אחר כך נפטר מפצעיו.

כוחות משטרה עצרו שני חשודים במעשה בני 22 ו-35, הם נעצרו ונלקחו לחקירה. הרקע למעשה הינו ככל הנראה סכסוך בין תלמידי ישיבה הממוקמת קרוב לזירת האירוע. המשטרה ממשיכה לבדוק את הנסיבות שהובילו למקרה.

זירת הרצח בנתניה
מיקום זירת הרצח בנתניה | צילום: חדשות 2

החשודים שנעצרו למדו ככל הנראה בישיבת 'כולל' הממוקמת בשכונת נאות הרצל בעיר. ניידת סיור של המשטרה היא זאת שהבחינה בפצוע מוטל על הקרקע בשדה קרוב לישיבה. השוטרים הזעיקו במהרה צוות רפואי בכדי להעניק לו טיפול.

החשודים מוכרים למשטרה

מפקד משטרת נתניה ניצב משנה עמי אשד, הגיע הבוקר לזירת הרצח ושפך מעט אור על הפרשה. לדבריו שני החשודים שנעצרו מוכרים למשטרה מעבירות קודמות. "היה פה סכסוך בין מספר חשודים שהתגוררו בישיבה סמוכה של חוזרים בתשובה. משם זה התפתח לכיוון הזה של קטטה", דברי אשד.

רק לפני יומיים אירע רצח נוסף בדקירות סכין ברמת גן. על פי החשד אוסקר אורן, תושב יפו, דקר את מעסיקו לשעבר בשל ויכוח על כמה מאות שקלים. אורן שנמלט מהמקום לאחר ביצוע הדקירה, הסגיר עצמו בסוף למשטרה וטען "פעלתי מתוך הגנה עצמית".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק