אין תמונה
שוחררה למעצר בית. ברבי

בית משפט השלום בפתח תקווה שחרר היום (ו') למעצר בית את ניצה ברבי, אשתו של העבריין שושן ברבי המואשם בדריסתן למוות של שלוש נשים בנתניה, לאחר שנחקרה בחשד לתקיפת שוטרים במהלך מסיבת יום הולדת בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע התרחש אמש, אז הוזעק צוות שיטור מתחנת נתניה לבית בעיר, שממנו בקעה מוזיקה חזקה. השוטרים, שביקשו להחליש את הצלילים - נתקלו, על פי החשד, בתגובה אלימה מצידם של ברבי ואחיה, ראובן מסיקה.

מחקירת המשטרה עולה כי במהלך האירוע הוזעק למקום כוח שיטור נוסף, כדי לתגבר את השוטרים שלכאורה הותקפו על ידי השניים. הם נלקחו לתשאול בתחנת המשטרה והיום הובאו בפני שופט בית משפט השלום בפתח תקווה - שהאריך את מעצרה של ברבי עד השעה 16:00 היום - ולאחר מכן היא תשוחרר, יחד עם אחיה - למעצר בית.

שושן ברבי בבית המשפט
שושן ברבי. ארכיון | צילום: ברהנו טגניה, חדשות 2

שושן ברבי הואשם בבית המשפט בהריגתן של סבטלנה יגודייב, בת 53 ובתה, שושנה, בת 25 ואלכסנדרה רובינוב, בת 66 והפקרתן לאחר האירוע. עוד נאשם ברבי בנהיגה בשכרות, שיבוש הליכי משפט ובעבירות סמים.

קרוב משפחתם של שני החשודים, חזי ראובן, מסר בתגובה כי "המשטרה מגיעה פעם אחר פעם לבתיהם של קרובי משפחתי ועוצרים אותם, כל זאת בטענה שלמשפחתי ולי יש קשרים עם ארגוני פשע כדוגמת אברג'יל ושירזי".