קצין, פדופיל
הקצין בתמונה ששלח | צילום: חדשות 2

לאחר חשיפת חדשות 2 Online אודות הקצין הבכיר בחיל האוויר ששלח לכאורה הודעות בעלות אופי מיני לקטינה שהכיר בצ'אט באינטרנט - כעת נחשף אחד הסרטונים ששלח הקצין למי שהזדהה לפניו כנערה בת 14.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לאחר תקופה ממושכת של התכתבויות בעלות אופי מיני, בהן ביקש הקצין ממי שחשב שהיא קטינה בת 14 רשות "להציץ לה בזמן שהיא מתקלחת", הוא ביקש ממנה לשלוח לו תמונה שלה בחזייה. במקביל הוא אף שלח לה תמונות של איבר מינו.

אלא שלמעשה הוא שוחח עם גבי (שם בדוי), גבר כבן 40 שהתחזה לנערה והציג עצמו כקטינה במסגרת ניסיונותיו ללכוד עברייני מין ברשת. במהלך אחת משיחותיהם העיר גבי לקצין ל' על התוכן המיני הבוטה של בקשותיו. בסרטון שנחשף אף נראה הקצין בפנים גלויות, כשהוא מבקש סליחה ומבטיח - "לא אבקש יותר תמונות שלך בביקיני".

"הוא התחיל ללחוץ עליי להיפגש איתו, יצר קשר שוב ושוב למרות שלא עניתי ואמרתי לו, תחת אותה זהות של בת 14, שיפסיק", סיפר גבי לחדשות 2. "אבל זה לא עזר. למרות שידע שמדובר בילדה קטנה, הוא ביקש שוב ושוב להיפגש בקניון או בבית ספר. הוא לחץ בלי הפסקה".

גבי סיפר על פעילותו ברשת. "באמצעות שימוש בזהות בדויה של קטינות אני מאתר פדופילים ברשת, אוסף עליהם פרטים ומוביל למעצרם אחרי שאני מגיש נגדם תלונה במשטרה ומעביר להם את העדויות", סיפר. "יש המון כאלו באינטרנט, אני כל יום נתקל בעשרות פניות של פדופילים".

בעקבות חשיפת המקרה, עוכב הקצין לחקירת מצ"ח.

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv