"הוא חנק אותי ואני נלחמתי לנשום" - וידוי מצמרר של עובדת עמידר, שהותקפה באכזריות על ידי דייר. העובדת נזקקה לאשפוז, הדייר הסגיר עצמו למשטרה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ביום חמישי הגיעה לדירת עמידר עובדת החברה על מנת להסדיר את חובו של הדייר. היא תיאמה את הגעתה מראש וסיכמה עם הדייר שתמסור לו שובר תשלומים בגובה החוב לעמידר - 1,500 שקלים. כשנכנסה לדירה הוביל אותה הדייר למקלחת, כביכול כדי להראות לה פגמים שיש לתקן, ושם זינק עליה.

"הוא אמר לי 'אל תדברי, אל תצעקי, שתקי', שם עליי כרית וניסה לחנוק אותי עם הכרית", סיפרה העובדת בראיון לחדשות 2. "הוא לקח שמיכה, כיסה אותי עם השמיכה וחנק אותי, ואני נלחמתי לנשום". התקיפה נמשכה דקות ארוכות במהלכן חבט התוקף את ראשה של האישה ברצפה שוב ושוב והיכה אותה בכל חלקי גופה. רק לאחר שהתחננה על חייה - הרפה.

לבסוף עמידר תיקנה את הצנרת. ארכיון
עובדי עמידר השביתו הפעילות | צילום: חדשות 2

"לא יודעת איך יצאתי חיה"

"אני מתחננת לפניך, יש לי בנות ויש לי נכדים. מה עשיתי לך? למה אתה עושה לי את זה? אני מתחננת לפניך", אמרה העובדת לדייר, שציווה עליה לשתוק וסתם לה את הפה. "זה ניסיון לרצח, הוא ניסה לרצוח אותי. אני לא יודעת איך יצאתי משם חיה", סיפרה העובדת. העובדת פונתה לבית החולים עם חבלות בכל חלקי גופה ונזקקה לאשפוז. התוקף נמלט והסגיר את עצמו למשטרה. עד כה לא מסר מה היה המניע לתקיפה.

בעקבות התקיפה שלח ועד עובדי חברת עמידר מכתב למנכ"ל החברה, בו נכתב: "גלי המחאה החברתית, מצוקת הדיור הנוראית, הבחירות לרשויות המקומיות וחוסר האונים של הפונים גרמו לעלייה משמעותית באיומים על העובדים. רק חסר הגפרור שיצית את הלהבה כולה".

עובדי חברת עמידר הודיעו כי היום (ג') לא תהיה קבלת קהל, בתגובה לתקיפה.