בקרב חוקרי המשטרה מתחזקת ההערכה כי יש בידיהם מספיק חומר ראיות נגד מרגלית צנעני, העתיד להוביל להגשת כתב אישום נגדה בתום החקירה, כך מפרסם היום כתב ישראל היום איציק סבן.

מחר יסתיימו ששת ימי המעצר אליהם נשלחה מרגול והיום יוחלט ביחידה הכלכלית החוקרת את הפרשה אם לשחרר אותה או לפנות לבית המשפט בבקשה להאריך את מעצרה פעם נוספת.

גורמים משפטיים המעורים בחקירתה של הזמרת סבורים שהיא איננה מודעת למצבה הפלילי, גם אחרי ששתי ערכאות משפטיות קבעו בשבוע שעבר כי למשטרה יש תשתית ראייתית להאשים את צנעני בסחיטה באיומים ובקשירת קשר לביצוע פשע.

החוקרים משמיעים לצנעני את האזנות הסתר

היום בבוקר תמשך חקירתה של מרגלית צנעני שהעבירה את סוף השבוע האחרון בתא מעצר בכלא נווה תרצה. מרבית חומרי החקירה מבוססים על האזנות סתר שבוצעו לחשודים בפרשה. על פי מקורות משטרה, סגנון הדיבור של מרגול מוכר לציבור והם עצרו אותה רק לאחר שהבינו כי שיחותיה עם גורמים עבריינים על הניסיון לסחוט כספים מאמרגנה אסף אטדגי לא היו בגדר "סגנון דיבור" או "הלצה".

בחקירתה של צנעני החוקרים משמיעים לה האזנות סתר שהקליטו ובהם היא נשמעת משוחחת עם מיכאל חזן, מאנשיו של מולנר, ומנסה לשכנע אותו לפעול מול האמרגן אסף אטדגי. כמו כן החוקרים מבקשים לשמוע ממנה הסברים על מסרונים שקיבלה במכשיר הנייד שלה מאחד מאנשי מולנר, תוך כדי הצבעות בתכנית כוכב נולד.

פרקליטה של צנעני, עו"ד שחר חצרוני, מדגיש כי היא משתפת פעולה עם החוקרים ודבר מהחשדות שהוטחו בה לא הוכח עדיין.

בשבוע שעבר נעצרה מרגלית צנעני עם בנה אסף לביא בחשד ששכרה עבריינים מארגון הפשיעה של העבריין עמיר מולנר במטרה לסחוט כספים מאות אלפי שקלים מאמרגנה אטדגי.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק