האם מלך הסמים של גואה מסתתר בדירה בראשון לציון? יניב בן נעים ידוע יותר בכינויו "עטאלה", ובמשך שנים הוא נחשב לגדול סוחרי הסמים בגואה בהודו. לפני חודש וחצי הוא נעצר על ידי המשטרה המקומית, אך הצליח להתחמק ממעצר הבית. דיווחים שונים טוענים כעת כי הוא מסתתר בראשון לציון, כך מפרסם הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות".

בסיפור הזה יש הכל: עולם הפשע, דוגמנית, סמים וקלטת מפלילה אחת. במשך שנים טיפח "עאטלה" את קשריו עם צמרת המשטרה ההודית. לפי החשד הוא סחר בסמים שהגיעו אליו מסוחרים אחרים וגם מתפיסות של המשטרה המקומית. לפני כחודש וחצי הוא נעצר, לאחר שבת זוגו, דוגמנית שוודית בשם "לאקי" הפיצה ביוטיוב סרטון בו הוא מתרברב אודות פשעיו וקשריו עם השוטרים.

בן נעים התוודה בקלטת כיצד הוא מנהל את עסקיו. "המפקד הגדול של המשטרה, הוא כל הזמן נותן לי חמישה קילוגרמים של סמים", הוא אומר בגאווה. "הרואין, אקסטזי, קוקאין", הוא מפרט בפני המצלמה.

כשנחשף הסרטון, הוא עורר זעם רב בהודו. רשתות התקשורת השונות דיווחו בהרחבה על המקרה וזעמו על השחיתות השלטונית ומעורבות המשטרה. ייתכן וזוהי הסיבה שאיש אינו טורח לחפש את בן נעים, ישנם גורמי שלטון רבים בגואה שהיו מעוניינים להשתיק את הסיפור. "המשטרה המקומית אינה יכולה לחקור את עצמה. כולם מעורבים בבלגן של בן נעים", אמר דובר המשטרה המרכזית בהודו כשנחשף המקרה.

בינתיים מסתתר נעים בראשון לציון. חבריו מעידים כי נמלט לארץ בקושי רב. עם זאת הם טוענים כי הוא "עשה את כל הטעויות האפשריות" ועכשיו הוא משלם את המחיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק