חשד לאונס מזעזע נוסף של קטינה: תושבת ירושלים בת 13 וחצי הגישה שלשום תלונה במשטרה בטענה כי שני קטינים בני 14 וחצי ואדם נוסף בן 30 אנסו אותה בפארק סמוך למקום מגוריה. החשודים נעצרו ויובאו היום להארכת מעצר. בן ה-30 שוחרר למעצר בית והוא לא חשוד באונס.

האירוע הקשה התרחש שלשום בשעות הערב. הקטינה טענה במשטרה כי השלושה קבעו עמה בביתה, משם אספו אותה ברכבו של האדם המבוגר, שעל פי המשטרה מתואר כגבר נכה. על פי החשד, השלושה לקחו את הקטינה לפארק לא הרחק מביתה - שם אנס אותה בכוח אחד הנערים.

מעשים מגונים באיומי סכין

אונס קטינה בשכונת גילה בירושלים
זירת האונס | צילום: חדשות 2

הקטין השני חשוד כי ביצע בה מעשים מגונים מייד לאחר מכן, באיומי סכין, בעוד שאחד מהשלושה מחזיק אותה כדי שלא תתנגד. לאחר מכן, השיבו אותה החשודים לביתה, אז סיפרה להוריה על המקרה. הם ניגשו עמה לתחנת המשטרה והגישו תלונה במחלק הנוער של משטרת ירושלים.

אתמול נעצרו שני הקטינים והבוקר הם יובאו להארכת מעצר בבית משפט השלום בירושלים. חקירתם במשטרה נמשכת.

רק לפני כשבועיים נחשפה פרשה מזעזעת נוספת, לפיה 12 נערים בגילאי 13-16 נעצרו בחשד שניהלו מערכת יחסים מינית עם נערה בת 14 וחצי, במשך ארבע שנים.

זאת, לאחר שהנערה גילתה שהיא בהריון וביצעה הפלה. מיד עם חשיפת הסיפור, החלה המשטרה לחקור את הפרשה בתגבור של חוקרי ילדים ונוער מתחנות אחרות באזור, בחשד שאנסו את הנערה בזה אחר זה וסחטו אותה באיומים כדי שתמשיך להיפגש עמם.