זירת הרצח בכפר נחף
זירת הרצח בגליל, היום | צילום: פוראת נסאר
בפעם השנייה בתוך פחות משבוע נרצחה אישה בגליל המערבי: בכפר נחף שבצפון נמצאה הבוקר גופת אישה בת 30, אם לשלושה ילדים, כשעל גופה סימני אלימות קשים וגרונה משוסף. המשטרה בודקת כיווני חקירה שונים, בהם את האפשרות כי מדובר בשוד שהסתבך.

בשעות הצהריים הותר לפרסום שמה של הנרצחת: פאדיה מטר, אם לשלוש בנות, תושבת נחף.

מחקירה ראשונית של משטרת כרמיאל עולה כי שכנתה של הצעירה מצאה אותה מוטלת בביתה כשעל גופה סימני דקירה רבים. השכנה הזעיק למקום את צוות מד"א אשר ורופא נאלץ לקבוע את מותה. חוקרי משטרת כרמיאל הגיעו למקום ופתחו בחקירה. מעדויות של אנשי מד"א עולה כי הצעירה נדקרה בכל חלקי גופה, ובהמשך גרונה שוסף.

זירת הרצח בכפר נחף
כוחות משטרה בזירת הרצח, הבוקר בנחף | צילום: פוראת נסאר
"קיבלנו קריאה על אישה שכובה כשהיא שותתת דם בביתה עם סימני דקירות בפלג גופה העליון", סיפר מת"מ ליאור פדידה, חובש בכיר במד"א אשר שוחח עם חדשות 2 באינטרנט.

"כשהגעתי לזירה ראיתי שלולית דם, לצערנו היה מדובר במוות ודאי לכן אפילו לא התחלנו בפעולות החייאה. למרות שאנחנו מעורבים במקרים רבים כאלה, היה זה קשה במיוחד לראות אם לשלוש בנות שוכבת כך מתבוססת בדמה".

בשבוע שעבר: בת 30 נרצחה באכזריות

רצח בחורפיש
זירת הרצח בחורפיש | צילום: פוראת נסאר
אישה כבת 30, תושבת הכפר חורפיש נמצאה ביום חמישי שעבר ללא רוח חיים במשרד של אביה בו עבדה, כשהיא פצועה ברוב חלקי גופה. למקום הוזעקו ניידת טיפול נמרץ של מד"א ורופא מקומי שנאלצו לאחר ניסיונות החייאה ממושכים לקבוע את מותה.

מחקירת המשטרה עולה כי הנרצחת היא אם לשני ילדים, נשואה, מהנדסת במקצועה שסיימה את לימודי ההנדסה בטכניון שבחיפה. קרובי משפחתה סיפרו שחשדם התעורר לאחר שבעלה לא הצליח ליצור עימה קשר. הם החלו לחפש אחריה, וכאשר הגיע למשרד המשפחתי בו עבדה, נגלה לעיניהם מחזה מזעזע: גופתה היתה שרועה על הרצפה ועליה סימני אלימות קשים.

למקום הוזעקו כוחות משטרה גדולים שפתחו בחקירה. "אנחנו כרגע מתמקדים בחקירת ממצאי הזירה, ולא שוללים שום כיוון חקירה", אמר לחדשות 2 באינטרנט נצ"מ יורם אזולאי, מפקד היחידה המרכזית במרחב הגליל. על הפרשה הוצא צו איסור פרסום.