תיעוד של קטטה לאור היום: תושב כפר מנדא יצא מרכבו בתום יום עבודה כשלפתע הגיח רכב טרנזיט מסחרי ודרס אותו. תושבים אחרים שבאו לגונן על האיש, הותקפו ע"י רעול פנים ובמקום התפתחה קטטה עם אלות וכסאות. האירוע תועד במצלמות האבטחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע האלים התרחש ביום ראשון האחרון. מחקירה ראשונית עולה, כי תושב הכפר חזר מיום עבודה והחנה את רכבו. תוך כדי שנעל את דלת הרכב הופיע נהג אחר ופגע בו. כשהוא פצוע באורח קל הצליח האיש לחמוק לצידו השני של הכביש אל עבר בית משפחתו.

בעודו נמלט ירד רעול פנים מתוך הרכב הפוגע, והחל לחבוט באזרחים שהגיעו להגן על הפצוע. לאט לאט החל לזרום עוד אנשים למקום כשהם מצויידים באלות וכסאות והמריבה התפתחה לכדי קטטת רחוב.

"סכסוך בין משפחות" | צילום: חדשות 2

"להפסיק את מסע הנקם"

לטענת התושבים, שהותקפו ע"י החשוד בדריסה, מדובר בסכסוך בין משפחות, כשלא ברור מה הרקע אליו. לדבריהם, בשנה האחרונה משפחת התוקף התנכלה להם, כשהוצתו מספר רכבים ונזרקו לעבר ביתם אבנים.

"מתנכלים לנו והפעם זה עבר כל גבול, כשלאור היום ובכביש ראשי דורסים את אחד מבני משפחתי", סיפר לחדשות 2 באינטרנט אחד מקרובי משפחתו של האיש שהותקף, "אני מקווה שהמשטרה תעשה עבודה יסודית כדי שיפסיקו את מסע הנקם הבלתי מוסבר הזה".