האם החשודה בניסיון להטביע את שני ילדיה בחוף הים בחיפה שוחררה בצהריים למעצר בית. ההחלטה בנושא התקבלה אחרי שפרקליטה של האם ערער על הכרעת בית משפט השלום בחיפה, שם ביקשו להותירה במעצר למשך יום אחד. השופטים הסבירו כי לא מצאו עילה שיש בכוחה למנוע את שחרורה של האם.

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט הביע א', אחיה של האם, שביעות רצון מפסיקת השופטים: "אנחנו מאוד שמחים על ההחלטה הזאת. ציפינו שזה שזה יקרה כבר אתמול, מכיוון שאין כל סיבה להשאיר את אחותי במעצר. הסיפור הזה נופח, היא לא עשתה כלום. סוף כל סוף האמת יצאה לאור".

עורך דינה של החשודה, סאהר פאר, ניצל את ההזדמנות כדי לתקוף במילים קשות את התנהלות המשטרה - שאותה כינה "בזויה". "הם ביקשו להאריך את מעצרה ארבע פעמים בשבוע", הוא מחה - והוסיף: "כל זה, למרות שרק אתמול היא שחזרה. הם המשיכו לבקש לערוך פעילויות חקירה נוספות שלא עלה מהן שום דבר". 

אתמול: האם שחזרה את מעשיה

האם החשודה שחזרה אתמול את מעשיה באותו הלילה בחוף שיקמונה שבחיפה. היא באה אזוקה בידיה וברגליה ונראתה תשושה וחלשה. נכון לאמש, היו שני ילדים באחריות רשויות הרווחה בעירה.

במהלך השחזור שבה האם על טענתה שלפיה נכנסה באותו הלילה למים, אחרי שנענתה לבקשת שני ילדיה לרחוץ בים. היא הדגישה כי לא הייתה לא כל כוונה להטביע אותם - או לפגוע בהם. את ירון טוני, פקח עיריית חיפה שחילץ מהמים את האישה ואת ילדיה, לא הצליחה האם לשכנע. "גם כשהמים כיסו את הילדה - היא המשיכה ללכת", אמר במהלך השחזור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק