מהמרים בבית הספר: תלמיד כבן 17 נעצר בחשד לניהול "בנק הימורים" בלתי חוקי בתיכון באזור תל אביב. על פי החשד, סכומי ההימורים, רובם על משחקי כדורגל, נעו בין 200 ל-2,000 שקלים, אולם לפחות בחלק מהמקרים הימרו תלמידים בסכומי עתק של עד 40 אלף שקלים למשחק בודד.

על פי המשטרה, מדובר ברשת שפעלה במשך זמן רב אך התגלתה בחודש האחרון, בעקבות מידע מודיעיני  שהגיע לחוקרים. ההימורים התבצעו על תוצאות משחקי כדורגל, אולם גם על כל מהלך במשחק - כולל מי יבקיע שער ראשון, מתי יוצא כרטיס צהוב ראשון, קרן ראשונה וכו'.

החשוד המרכזי בן ה-17, מי שעל פי החשד ניהל את המשחקים, נתן לתלמידים המהמרים קוד אישי באמצעותו נרשמו והימרו באתר אינטרנט מיוחד שהוקם. בנוסף, התלמיד חשוד בכך שניהל פנקס הימורים כתוב ונהג לחלק כספים לזוכים על פי רישומיו.

המשטרה מקווה לחשוף מהמרים נוספים

חוקרי המשטרה הספיקו לחקור כבר 18 תלמידים, כולם תלמידי כיתה י"א מאותו בית הספר, בחשד למעורבות בפרשה. החשוד המרכזי שוחרר למעצר בית ויובא היום לדיון בתנאי שחרורו בבית משפט השלום בתל אביב.

פקד קובי אבוטבול ממפלג ההונאה של משטרת ת"א סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי כוח משימה מיוחד חשף את רשת ההימורים: "הרשת התנהלה בשני מישורים - החשוד שניהל את רשת ההימורים בפנקסנות, הוא גובה ומשלם לתלמידים ובנוסף מפעיל במקביל אתר אינטרנט שניתן להמר באמצעותו בכרטיסי אשראי והוא נותן להם אפשרות להמר על משחקי כדורגל בארץ ובחו"ל. אם הורים מכירים את התופעה אני מבקש מהם לפנות למשטרה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק