הרוצח ייזכה לרשת את סבתו. אילוסטרציה (צילום: חדשות 2)
החשוד מובל למעצר, היום | צילום: חדשות 2

"הוא אמר לה, 'ילדה, את רוצה שאני אאסוף אותך הביתה?' ואז הוא לקח אותה", כך סיפרה היום חברתה של בת ה-8 שנמצאה אמש כשהיא עירומה בבית העלמין במושב במרכז הארץ, ועל פי החשד בוצע בה מעשה סדום לאחר שגבר זר חטף אותה ברכבו.

בת ה-8 הוסיפה, "אני וחברה שלי הלכנו לפיצה. אחרי זה פתאום ראינו איזה איש. הוא התחיל לדבר איתי ואז פתאום הוא התחיל לצאת ואחרי זה אני הלכתי לשם, ברחתי לשמה". אחרי שהלכה, עלתה חברתה לרכבו של החשוד - שכאמור חטף אותה על פי החשד - והשניים נעלמו. עוד נודע הערב כי בן ה-37 אושפז בעבר במוסד פסיכיאטרי.

מעצר החשוד הוארך בשבוע

תושבי האזור עדיין נסערים מסיפורה של הילדה שנמצאה עירומה בבית עלמין בשעת לילה מאוחרת. בית משפט השלום בחדרה האריך הבוקר בשבוע את מעצרו של הגבר בן ה-37 החשוד שחטף וניסה לאנוס אמש ילדה בת 8. צו איסור פרסום הוטל על פרטיו.

במהלך הדיון טען המשטרה כי על פי החשד, הגבר הספיק לתקוף מינית את הילדה וביצע בה מעשה סדום ברכבו לפני שנמלט מהזירה. במקביל קיבל בית המשפט את בקשת סנגורו של החשוד וקבע כי הוא יישלח לבדיקה פסיכיאטרית על מנת לקבוע אם הוא כשיר לעמוד לדין. החשוד, כך טען עורך הדין, לוקה בנפשו ואושפז בעבר במוסד פסיכיאטרי.

אמש נמצאה הילדה על ידי עוברי אורח סמוך לבית הקברות בחדרה כשהיא עירומה ובוכה. לחוקרי המשטרה היא סיפרה שהגבר הכניס אותה בכוח לרכבו, בעת שטיילה עם חברתה. במכוניתו של החשוד נמצאו בגדיה של הילדה.

"כוחות משטרה יצאו מהר והגיעו למקום ממש תוך דקות ספורות", סיפר לחדשות 2 באינטרנט רפ"ק מור ענבר, דובר מרחב חוף במשטרה. "הם מצאו ילדה בת 8, תושבת האזור, חצי עירומה ומסתתרת בשיחים".

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק