המטפל הפיליפיני שנחשד שרצח את שולה גלדברד, קשישה בת 82 בה טיפל בבית האבות "מגדלי הים התיכון" בכפר סבא ואז ניסה להתאבד בקפיצה, התעורר בימים האחרונים בבית החולים בילינסון בפתח תקווה.

אתמול הוא כבר נחקר בבית החולים ובהמשך היום יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בכפר סבא. אם יוארך מעצרו - יושב לבית החולים תחת שמירה משטרתית.

הטרגדיה אירעה בחודש שעבר, כשבתה של גלדברד הגיעה לבקר את אמה בבית האבות ומצאה אותה ללא רוח חיים ועליה סימני אלימות קשים. כוחות משטרה שהוזעקו למקום פתחו בחקירה בחשד לרצח. במקביל נתפס המטפל של הקשישה, אזרח הפיליפינים, שניסה לשים קץ לחייו. מצבו הוגדר אז קשה.

המטפל ראה את השוטרים - וקפץ

במשטרה פתחו בסריקות אחר העובד המסייע לקשישה, בעקבות דיווחים על כך שהוא ברח. כעבור זמן קצר זיהו אותו השוטרים כשהוא קופץ מגג המבנה. סנ"צ שי אזולאי, מפקד משטרת כפר סבא, סיפר כי "בזמן שאנחנו מחפשים את העובד שברח מהמקום, שוטרים החלו לסרוק חדר חדר, וכשהגענו לגג הוא זיהה את השוטרים וקפץ מהמרפסת לכיוון בית הזקנים".

"קיבלנו קריאה על גבר כבן 30 שנמצא מוטל בחצר מבנה בכפר סבא", סיפר לחדשות 2 באינטרנט זכי הלר, דובר מגן דוד אדום. "פינינו גבר עם פגיעה רב מערכתית כשהוא מורדם ומונשם לבית החולים מאיר בכפר סבא".  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק