אכזריות ללא גבולות: המשטרה בודקת חשד לפיו ילד בן 12 מאזור המרכז הותקף מינית על ידי אמו הביולוגית, אביו במשפחת האומנה אליה נשלח והמדריך בפנימייה בה למד. מדובר בחשד להתעללות קשה ואכזרית לאורך זמן.

לפני כחודש וחצי הגיעה לתחנת משטרת ראש העין תושבת אלעד המצויה בהליכי גירושין מבעלה. האישה, תיארה בסערת רגשות לחוקרים כיצד נהג גרושה לאנוס את הילד. ככל שהתפתחה החקירה התברר כי הגבר לא היה היחיד שהתעלל קשות מינית בילד אלא גם המדריך בפנימייה אליה הלך - ואף אימו הביולוגית.

האישה שהגיעה לתחנת המשטרה סיפרה כי בעבר היא ובעלה שימשו משפחה אומנה לילד בן 12 במהלך חופשים וסופי שבוע, וזאת כדי לשמש לו מקום מפלט כאשר הוא יוצא לחופשה מהפנימייה בה שהה.

מתנה תמורת שתיקה

לטענת האישה, בעלה לשעבר היה נוהג לבצע מעשים מגונים ומעשי סדום בילד עוד מהיותו בן 6. עוד סיפרה לחוקרים כי האב היה נותן לילד מתנות בתמורה לשתיקתו. השוטרים שזועזעו מהסיפור הנוראי הופתע עוד יותר כאשר שמעו מדוע הילד נשלח לפנימייה מלכתחילה. התברר כי אימו הביולוגית של הקטין מרצה עונש מאסר בגין מעשי אינוס שביצעה בו ובאביו.

גורלו האכזר של הצעיר לא נעצר בכך. מחקירת הילדים של משרד הרווחה עלה כי הילד נאנס, על פי החשד,  גם על-ידי מדריך בפנימייה בה שהה. לאחר עדותו של הילד נעצר המדריך, והודה במיוחס לו. נגדו צפוי להיות מוגש מחר כתב אישום בבית המשפט המחוזי בתל אביב.

במסגרת מבצע של יחידת האיתורים של תחנת ראש העין נעצר אתמול האב, לאחר שנמלט מאימת החוק בחודש וחצי האחרון. אם המשפחה שהגיעה להתלונן נחקרה גם היא באזהרה, מאחר ולא מילאה את חובת הדיווח המוטלת עליה ולא התריעה על המעשים בזמן. בימים הקרובים ישהה הילד אצל משפחת אומנה נוספת, ובמקביל יטופל על ידי גורמי הרווחה.