תקיפה, אילוסטרציה
מכות ללא סיבה. צילום ארכיון | צילום: חדשות 2

תקיפה המונית בחיפה: שבעה ילדים בגילאי 12-14 שהלכו לתומם ברחוב הותקפו אמש באכזריות על ידי חבורה של 20 צעירים, עד שנזקקו לטיפול רפואי. שוטרים שהוזעקו למקום על ידי השכנים ששמעו את זעקות המותקפים, עצרו שלושה חשודים במעשה.

האירוע התרחש אמש בשכונת ויז'ניץ שבהדר בחיפה. מחקירה ראשונית עולה כי הילדים עברו ברחוב, כשקבוצת צעירים שעמדה בסמוך הבחינה בהם. מסיבה שאינה ברורה ניגשו הצעירים אל הילדים והחלו להכות אותם באכזריות. בהמשך אף גררו התוקפים את הילדים לחדר צדדי בשכונה, החזיקו אותם שם בניגוד לרצונם והמשיכו להתעלל בהם.

אחד השכנים ששמע את זעקותיהם של הילדים הזעיק את כוחות המשטרה, שהספיקו לעצור שלושה מהתוקפים שבידיהם סכין ואגרופן. הבוקר הם יובאו לדיון הארכת מעצר בבית משפט השלום בחיפה. הנערים שהותקפו פונו מהזירה על ידי מד"א לקבלת טיפול רפואי בבית החולים.

"מדובר במעשה נפשע של חבורת עבריינים בריונים, שבצורה ברוטלית ואכזרית תוקפת ילדים על לא עוול בכפם", אמר מפקד מרחב חוף במשטרה, תת-ניצב רוני עטיה. כעת ממשיכה המשטרה בחקירת האירוע במטרה להבין את המניע לתקיפה ולמצות את ההליכים עם החשודים ולהגיע לתוקפים נוספים שטרם נעצרו.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק