מבצע מעצרים ענק. אילוסטרציה
הגנב שניסה להתנקם בשוטרים | צילום:

על מקרה כזה עוד לא שמעתם וכנראה שאם הוא לא היה מתרחש היו צריכים להמציא אותו. אדם שנעצר בגין נסיעה בגילופין נלקח לתחנת משטרה. לאחר ששוחרר מהחקירה ורכבו הוחרם הוא כנראה הרגיש צורך לנקום, מה יעשה? יצא האיש לחניית הרכבים הסמוכה ופרץ לרכבים משטרתיים. לרוע מזלו, אחד השוטרים, שלמכוניתו ניסה הגנב לפרוץ, בדיוק סיים משמרת. לבסוף לא רק המכונית הוחרמה ל-30 והוא יובא היום בפני שופט.

כל הסיפור החל כשניידת משטרה זיהתה בכביש באזור רמלה רכב חשוד ועצרה אותו לבדיקה שגרתית. בבדיקה נמצא כי נהג הרכב נוסע כשבדמו מנת אלכוהול גבוהה מהמותר. האיש, תושב יבנה בן 40, הובא לתחנת המשטרה ברמלה ורכבו הוחרם ל-30 יום.

אך כאן האירוע לא מסתיים, "האיש כנראה חש צורך לנקום על החרמת רכבו", אמר גורם במשטרה הבוקר לחדשות 2 באינטרנט. מיד כשיצא מתחנת המשטרה הלך לכיוון החניון במקום והחל לנסות לפרוץ לרכבי המשטרה במקום, לאחר 2 נסיונות כושלים הצליח הפורץ לפרוץ לרכב משטרה מקומי אך לרוע מזלו היה זה רכב של שוטר שבדיוק סיים את משמרתו.

השוטר שהגיע לרכב נדהם לזהות את החשוד שרק לפני כמה דקות היה בחקירה במשרדי המשטרה. גם הפורץ היה בהלם ואמר לשוטר "היה לי קר אז נכנסתי לרכב להתחמם קצת". השוטר שראה את הגנב מתעסק עם חוטי חשמל שהיו בתא המטען התקשה להאמין לאיש ועצר אותו במקום. הוא יובא היום לבית המשפט להארכת מעצר.