זירת האירוע בכרמיאל
צילום: חדשות 2

חשד לרצח בתל אביב: סמוך לשעה 03:30 התקבלה במוקד החירום של מד"א מרחב דן קריאה על שני פצועים במהלך קטטה בתל אביב ברחוב קרליבך. צוות ניידת טיפול נמרץ שהגיע למקום מצא את גופתו של גבר בן 36, ככל הנראה תושב יהוד המוכר למשטרה בתחום עבירות האלימות, כשהוא ללא סימני חיים. מותו נקבע במקום.

שני אנשים נוספים שזהותם עוד אינה ידועה נמצאו במקום כאשר אחד פצוע באורח בינוני והשני פצוע באורח קל. צוות מד"א פינה את הפצועים לבית החולים איכילוב להמשך טיפול רפואי.

עדי ראייה שהיו במקום, ספרו על קטטה שהחלה במועדון "המקום" והסתיימה כמאה מטרים משם לאחר שאדם שזהותו טרם ידועה, חבט בראשו של הנרצח ככל הנראה באמצעות לבנה. כוחות משטרה רבים התפרסו בזירת האירוע, וחקרו בשטח את עדי הראייה בניסיון לאתר את החשוד במעשה - שנמלט מהזירה.

"השתוללות האלימות במועדונים הפכה את מתחמי הבילוי למערב פרוע", אמר הבוקר יו"ר שדולת הצעירים בכנסת, ח"כ אלכס מילר בעקבות הרצח. "יש צורך מיידי בהרחבת סמכויות המאבטחים, הצבת מצלמות באיזורים המועדים לפורענות והידוק שיתוף הפעולה של בעלי הברים עם המשטרה".

אריק הוכה למוות ע"י אביה של חברתו

מקרה דומה של הרג בעזרת חפץ כהה ארע בבאר שבע במהלך ל"ג בעומר. אריק רפאילוב הוכה למוות על ידי אביה החורג של חברתו, לאחר שהחזיר אותה באיחור לביתה ממדורת ל"ג בעומר. על פי החשד, אביה החורג של הנערה התרגז על השעה המאוחרת שבה חזרה הנערה לביתה והוציא את תסכולו על אריק במכות. כתוצאה מהמכה, רפאילוב איבד את ההכרה ומת מאוחר יותר בבית החולים.

ביום שישי הוגש כתב אישום בבית המשפט השלום בבאר שבע נגד ולדמיר גוטלייב אביה החורג של חברתו של אריק שהכה אותו למוות לאחר חגיגות ל"ג בעומר.