עם התקדמות חקירת פרשת הפדופיליה החמורה שנחשפה היום, מתברר הערב שהחשוד, סמנכ"ל בחברת היי-טק מאזור השרון, הודה בחשדות המיוחסים לו: תקיפה מינית של מאות ילדות באתרי אינטרנט ורשתות חברתיות שונות. לאחר שנודע לו על החקירה נגדו, ניסה החשוד לשים קץ לחייו.

חקירה ממושכת העלתה כי בארבע השנים האחרונות נהג החשוד, כבן 40 להטריד מאות ילדות, נערות וצעירות בטווח הגילאים שבין 11 ל-18. לפי החשד, נהג האיש לגלוש באתרים לבני נוער וברשתות חברתיות מיוחדות להם בעודו מתחזה לילדה. הוא עשה זאת בזהות בדויה, ובין היתר הציג עצמו בשמות: "שירי", "גלי", "אלונה" או "נטלי". במשטרה חושדים שחלק מההתכתבויות המקוונות הובילו גם לפגישות פנים מול פנים.

לכינוי שבחר לו הצמיד האיש תמונת ילדה עירומה, וכך נהג לפתח שיחות עם הנערות, שגלשו בהובלתו לנושאים מיניים. בהמשך, הצליח החשוד לשדל ילדות להתפשט אל מול עדשות מצלמות האינטרנט ואף נגע בגופן. במשטרה טוענים כי המעשים המיוחסים לו עולים לכדי הטרדות ותקיפות מיניות - וייתכן שאף לעבירות חמורות עוד יותר.

המאמץ כעת: איתור קורבנות נוספים

במהלך החקירה נעזרו חוקרי מחוז מרכז במשטרה גם באינטרפול. בדיון שנערך בעניינו בבית משפט הוחלט להאריך את מעצרו בשמונה ימים, אך בקשת המשטרה לפרסם את שמו ופרטיו האישיים של החשוד - כדי לסייע באיתור בנות נוספות שנפלו קורבן למעשיו - נתקלה בסירוב.

חקירת הפרשה החלה אחרי שאביה של אחת הקורבנות נחשף לחומרי ההתכתבות שלה עם החשוד והתלונן על כך במשטרה. בעקבות זאת החלו להצטבר תלונות נוספות, ועיקר עבודת החוקרים כעת מתרכזת בניסיונות לדובב קורבנות נוספים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק