אונס הילדה בת ה-5 ממשיך להסעיר את העיר החרדית מודיעין עילית. היום הוחלט במשטרה להרחיב את החקירה, כך שתכלול לא רק את המקרה האחרון, אלא את כל התקיפות המיניות שאירעו בעיר ולא דווחו למשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כמו כן הוחלט להעביר את חקירת אונס הילדה ליחידה המרכזית של מחוז ש"י. קצין במשטרה סיפר היום לחדשות 2 כי התחושה במשטרה היא שרוב עבירות המין בעיר לא דווחו, או למעשה - הושתקו.

מהמשטרה נמסר כי החוקרים הצליחו להגיע למפקחת בגני ילדים ומהשיחה עמה עולה כי היא מכירה את כל פרטי הפרשה. היא אישרה בפני החוקרים שמעשה האונס אכן התבצע ביום ראשון לפני כשבועיים וחצי ואמרה כי היא יודעת את זהות הילדה הנאנסת והוריה, אולם היא מסרבת למסור כל פרט נוסף למשטרה. לחוקרים סיפרה כי נדרה נדר בפני ההורים שלא לספר דבר על המקרה.

עם המשך החקירה התברר לחוקרים כי הדיווח על האונס הועבר כבר באותו היום לגורמי הרווחה במודיעין עילית, אך מסיבה שאינה ידועה לא הועבר הלאה למשטרה. ממלא מקום מפקד מחוז ש"י תת ניצב קובי כהן הורה לחוקרי הימ"ר לנסות ולאתר את כל הגורמים שידעו על האונס ולא דיווחו עליו. נגד כל אחד מהם תיפתח חקירה פלילית ואם יימצאו הוכחות - הם יועמדו לדין.