שעות אחרי מה שנראה כמעשה רצח והתאבדות בשכונת מגורים בראשון לציון, התירה המשטרה לפרסם בצהריים את שמותיהם של בני הזוג שנמצאו ללא רוח בדירה ברחוב אנילביץ' בעיר. ההרוגים הם אווקה אמארה (37), שהחשד הראשוני הוא שרצח את אשתו אמארה (32). השניים עלו לישראל לפני חמש שנים.

קרובי משפחה וחברים פוקדים את זירת הרצח מאז שעות הבוקר המוקדמות, עם היוודע האסון. קרובת משפחתה של האישה שהגיעה לזירה, הייתה נסערת מאוד וסיפרה על האם שחייה נגדעו. "היא הייתה טובה ומדהימה. מעולם לא שמעתי ממנה תלונות", אמרה. אחת השכנה הוסיפה בבכי: "זו טרגדיה קשה לילדים".

גופותיהם של בני הזוג נמצאו הבוקר בדירה ללא רוח חיים. שניים משלושת ילדיהם של בני הזוג, בני 10 ו-12,  שהו בדירה בזמן האירוע - באחד החדרים שהיה נעול. ילד נוסף של בני הזוג, בן חמש, לא שהה בדירה בזמן הרצח.

שוטרים בכניסה לבניין, הבוקר (צילום: עזרי עמרם, חדשות 2)
שוטרים בכניסה לבניין, הבוקר | צילום: עזרי עמרם, חדשות 2

למשמע המתרחש בדירה הם הזעיקו קרוב משפחה, והוא שראה את הגופות והזעיק את השוטרים בסביבות השעה 08:40. כוחות מד"א שהגיעו לזירת האירוע מצאו את גופת האישה, כשהיא דקורה ועליה סימני אלימות. הגבר נמצא תלוי בדירה. מותם של השניים נקבע במקום. החשד הראשוני הוא שמדובר במעשה רצח ובהתאבדות. המשפחה אינה מוכרת לשירותי הרווחה.

"לא ברור מתי זה קרה"

"הצוותים זיהו גבר ואישה ללא רוח חיים ולא נותר להם אלא לקבוע את מותם", סיפר ליאור אלטמן, סגן מנהל מגן דוד אדום איילון בשיחה עם חדשות 2. "אי אפשר לומר בוודאות מתי זה קרה, אבל אפשר לומר שהן היו שם כמה שעות".

"מדובר בחשד לרצח והתאבדות של בני זוג", סיפר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט מנדי חביב מזק"א שפלה. "הבעל כנראה דקר את אשתו ותלה את עצמו. הבעל ככל הנראה נעל את הילדה בת ה-12 בחדר ואז ביצע את המעשים. מדובר בזירה מאוד קשה עם הרבה מאוד ממצאים".

רוצים לקבל את כל החדשות החמות? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק