שוב תג מחיר, הפעם בנחל השופט: תושב עכו בשם חסן סובח, שהגיע עם משפחתו לטיול בנחל, הופתע לגלות עם חזרתו לרכב כי ששניים מצמיגי המכונית נוקבו. בנוסף, כתובת "תג מחיר" עם מגן דוד רוססה על הרכב. כוחות משטרה שהגיעו למקום סגרו את הזירה והחלו בסריקות אחר חשודים במעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני מזועזע, במיוחד משום שאני תושב עכו - עיר של ערבים ויהודים", סיפר חסן לחדשות 2 Online. "לא ציפיתי שזה יגיע אליי, אבל בקצב הזה אני חושב שמעשי 'תג מחיר' יגיעו לכל ערבי בישראל. אני חושב שאם זה לא ייפסק בקרוב - אנחנו מתקרבים לאסון".

חסן הוסיף כי זהו רק עניין של זמן עד שמעשי ההשחתה יהפכו לפגיעה גופנית בתושבים ערבים. "נכון שזה רק דקירות לצמיגים", אמר, "אבל דבר כזה יכול לגרום גם לאלימות ופגיעה פיזית באזרחים ערבים. הגיע הזמן שמישהו יתעורר".לדבריו, מבצעי ההשחתה ידעו כי מדובר ברכב של ערבי מאחר ועליו הייתה כתובה המילה "אללה".

הצמיגים נוקבו
הצמיגים נוקבו | צילום: פוראת נסאר

מוקדם יותר כרתו אלמונים את ענפיהם של 32 עצי זית סמוך ליישוב בת עין שבגוש עציון, וריססו כתובות נאצה בגנות ערבים, שביניהן נכתב: "ערבים גנבים" ו"תג מחיר". משטרת מחוז ש"י פתחה בחקירת המקרה.

נציגי מינהלת התיאום והקישור הגיעו יחד עם משטרת ש"י למקום כדי לתעד את הנזק. האירועים הנוכחיים מצטרפים למקרה נוסף שהתרחש אתמול, אז רוססו כתובות נאצה על קברו של עז א-דין אל-קסאם. בין היתר נכתב: "תודה על יום הזיכרון", "תג מחיר ציפי לבני" ו"ג'ון קרי". פעילים של התנועה האסלאמית גילו את הכתובות בשעות הבוקר ומחקו אותן.