אילוסטרציה
הרוג ופצוע קשה בשני מקרים. ארכיון | צילום: גיא צברי, חדשות

לילה של אלימות: שני אירועים קשים התרחשו הלילה (שבת) בשני מקומות שונים ברחבי הארץ. בצפון נורה למוות צעיר בן 24 בכניסה לכפר אכסאל ובחולון בן 19 נפצע קשה בעקבות קטטה שפרצה בין צעירים. המשטרה פתחה בחקירה בשני המקרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כמה דקות לאחר השעה 01:00 לפנות בוקר התקבל דיווח במוקד מגן דוד אדום במרחב איילון על צעיר שנפצע בקטטה ברחוב התנאים בחולון. צוות הטיפול שנשלח למקום העניק לצעיר טיפול רפואי ראשוני ופינה אותו לבית החולים איכילוב כשהוא סובל מפגיעת ראש.

"כשהגענו למקום ראינו בגינה ציבורית סמוך לבית ספר, צעיר כבן 19 מוטל כשהוא מחוסר הכרה עם חבלות בפלג גופו העליון", סיפר פרמדיק מד"א דוד צירולניק שהיה מהראשונים להגיע לזירת האירוע. "הענקנו לו טיפול ראשוני בשטח שכלל הרדמה והנשמה ופינינו אותו לבית חולים כשמצבו קשה".

הרקע לחשד לרצח בצפון: פלילי

דקות ספורות לאחר מכן התקבל דיווח נוסף במוקד מד"א, הפעם היה זה דיווח על צעיר שנמצא ירוי סמוך לכניסה לכפר אכסאל, ליד בנק ערבי. הצוות שנשלח למקום פינה את הצעיר שהיה במצב אנוש, לטיפול בבית החולים העמק. בבית החולים הרופאים נאבקו על חייו, אך בסופו של דבר נאלצו לקבוע את מותו כשמאמצי ההחייאה כשלו.

מהמשטרה נמסר כי חקירת החשד לרצח הוטלה על היחידה המרכזית שבמחוז הצפוני וכי הרקע למקרה הוא פלילי. חוקרי ימ״ר צפון ותחנת עפולה יחד עם חוקרי זירת עבירה והמעבדה לזיהוי פלילי נשלחו לאסוף ראיות בזירה והגופה תישלח לנתיחה במכון לרפואה משפטית .