סכסוך השכנים הזה יצא מכלל שליטה: לפני כחודש חשפנו כאן תמונות ממצלמות אבטחה, בהן נראה ריב בין שכנים בכפר הצפוני אבו סנאן שהסתיים בדריסה. כעת טוען הדורס כי יש סיבה לאירוע - וגם יש לו הוכחות מצולמות.

החשוד בדריסה של שכנו הגיש תלונה במשטרה, בטענה כי השכן שאותו דרס, מועין איסמעיל, נהג להתעלל בו לפני האירוע. בסרטוני מצלמת אבטחה שהציב הדורס, נראה כיצד איסמעיל נהג לחכות לשעת לילה מאוחרת ולירות בשעות הלילה זיקוקי דינור בחצר - הכל כדי למנוע ממנו וממשפחתו שינה.

ואם זה לא מספיק, הדורס חשף תיעוד בו נראה השכן יוצא עירום כביום היוולדו לחצר ומתקלח בצינור לעיני המשפחה ההמומה. עו"ד מג'יד חיג'אזי, פרקליטו של החשוד בדריסה, בן משפחת סועאד מסביר: "אנחנו לאחרונה קיבלנו צו הגנה נגד אותו בן אדם. לצערנו המשטרה עדיין לא עשתה שום דבר. אנחנו מתכוונים להגיש קובלנה במידה והמשטרה לא תגיש נגדו כתב אישום בגין מעשה מגונה בפומבי".

השכן שנדרס: הוא אמר לי שיהרוג אותי

לפני כחודש טען איסמעיל כי הותקף באלימות קשה על ידי שכנו, שדרס אותו, איים עליו באלה ואף שלח את בנו להפליא בו את מכותיו. הוא חשב שהתיעוד של האירוע במצלמת האבטחה הסמוכה יעזור - אבל אז נתקל באטימות משטרתית.

האירוע התרחש בחודש אוגוסט, כשאיסמעיל חסם את כביש הגישה לביתו של שכנו, עקב תקלה ברכבו שהשביתה אותו, כך לטענתו. השכן, שכעס על כך, דרש מאיסמעיל להזיז את הרכב - אך זה לא היה יכול להיענות לדרישה, מאחר שהיה מדובר בתקלה חמורה, שלא אפשרה להתניע את המכונית.

בתגובה לסירובו של איסמעיל, תקף אותו שכנו והחל לצעוק עליו. כשאיסמעיל התקשר כדי להזעיק את המשטרה למקום - החל השכן לנסוע לעברו, כשהוא דורס אותו. כשגם זה לא עזר לסלק את איסמעיל, יצא השכן מהרחב והחל להשליך אבנים לעברו, כשבנו מסייע לו ומגיע עם אלות.

"הוא ירד מהאוטו והתחיל גם להרביץ לי. הוא תפס אותי מהגרון ואמר לי שהוא יהרוג אותי", אמר איסמעיל בשיחה עם חדשות 2. איסמעיל נפצע קל עד בינוני וטופל בבית החולים בעקבות התקיפה.

מהמשטרה נמסר אז בתגובה: "המתלונן מוכר למשטרה מתחום הסמים ומסוכסך זמן רב עם שכניו ממשפחת סוואעד. הם הגישו נגדו לפני האירוע המדובר תלונה מגובה בתמונות שלו עומד בחצר המשותפת עירום ומתקלח כאקט של התרסה ופגיעה בשכנים. הוא נחקר ונעצר על כך. תלונתו הגיעה אחרי המקרה הזה ויש סימן שאלה גדול לגבי כוונותיו. בכל מקרה, נרשמה תלונתו והאירוע יחקר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק