שעות לאחר לאחר פרסום המקרה שבו קיימה חבורת צעירים יחסי מין עם אישה בחוף בוגרשוב לעיני עוברים ושבים, הוחלט לפתוח בחקירת המקרה ולבדוק בין היתר גם את התנהלות המשטרה בעניין. הבוקר, כמה שעות לאחר פתיחת החקירה, נרשמת התקדמות משמעותית בחקירה, שבמסגרתה נעצרו שלושה צעירים בחשד למעורבות באירוע.

הצעירים נעצרו במהלך הלילה והם חשודים בביצוע מעשה מגונה בפומבי. בהמשך היום הם צפויים להיחקר בניסיון להבין את מה שהתרחש בחוף לפני כשבועיים. במקביל, אותרה האישה, וכעת נבדק מה הייתה מידת מעורבותה במקרה, ועד כמה הייתה מודעת למעשיה. לפי הערכות ראשוניות במשטרה, מכיוון שהמעשים בוצעו בהסכמה - החקירה תישאר בגדר מעשים מגונים ולא תכלול חשדות חמורים יותר.

במקביל, המשטרה ממשיכה לחפש עדי ראייה לאירוע הקשה, בניסיון לשפוך אור על מה שהיה שם. ככל שנוקפות השעות מאז התפוצצה הפרשה, שחשף כתב "הארץ" יניב קובוביץ', כך הולכות ומתרבות עדויות הראייה למה שהתחולל בחוף. במשטרה ממשיכים לבדוק איך ייתכן שלמרות שתי פניות שהתקבלו במוקד – לא זיהה הצוות שנשלח לזירה את חומרת האירוע שהתרחש בה.

עם זאת, עיתון "הארץ" מפרסם הבוקר כי דווקא משפחתה של האישה מסרבת למסור את גרסתה לאירוע. מכרים של האישה טוענים שאין מדובר בפעם הראשונה שהיא מנוצלת בצורה כזו. לדבריהם, רק לאחרונה היא עברה בחוף הים בבת ים חוויה דומה לזו שהתרחשה בחוף הים בבוגרשוב. האישה היא תושבת מרכז הארץ בת 35 ואם לילדים. היא מוכרת לשירותי הרווחה בעירה ומכריה מספרים כי בעבר אף הייתה בטיפול פסיכיאטרי.

"הם נדבקו אליה, הקיפו אותה במעגל ושכבו עמה"

על פי עדויות, האירוע התרחש לפני כשבועיים בשעה אחת בצהרים, כאשר בחוף היו אנשים רבים - עשרות מהם בקרבה למעגל המין השערורייתי, ובו מספר צעירים שעמדו ומחאו כפיים. נ', תושבת ירושלים בשנות ה-20 לחייה, מתארת כיצד הבחינה במשהו חריג, והחליטה להתקרב למעגל. לאחר שהתקרבה, הבחינה נ' בצעיר ובאישה, שיוצאים מתוך המעגל לקול מחיאות הכפיים וצועדים לכיוון המים כשהוא בלבוש מלא, והיא בחולצה ובז'קט בלבד, ונראית "מטושטשת מעט".

3 חשודים בפרשת המין הקבוצתי בחוף. הבוקר (צילום: חדשות 2)
3 חשודים בפרשת המין הקבוצתי בחוף. הבוקר | צילום: חדשות 2

בתוך רגעים ספורים השניים כבר היו בעיצומו של אקט מיני מלא. דקות לאחר מכן הם יצאו מהמים, וחזרו למעגל, שם הוסיפו האנשים לצפות בצעירה. "אחרי שהם יצאו מהמים, הביאו אותה שוב למעגל הזה של האנשים שם", מספרת נ'. "הם נדבקו אליה, ליטפו אותה, ושכנעו אותה להישאר. בכל פעם היה אחד שנכנס למעגל, מדבר איתה כמה דקות ואז פשוט שוכב איתה, בין כל האנשים שם".

חילופי דברים בין נ' לאותה אישה העבירו לה את הרושם שהיא לא לגמרי מודעת למעשיה. "היא כל הזמן צחקה, זרקה חול על אחרים, וגם תקפה וכינתה נערה אחרת שפנתה אליה ‘זונה'", מספרת נ'. "אמרתי לה שתקום ותלך משם. היא צעקה עלי ‘אני אישה חופשייה ואני אעשה בגוף שלי מה שאני רוצה'. היא התחילה לצעוק עלי לעוף משם, והייתה מאוד אגרסיבית". עדותה של נ' נתמכת גם בדברים שסיפרו עובדי מסעדה סמוכה למקום שבו קרה האירוע.

עד ראייה: "הם שכבו איתה אחד אחד"

עדויות מהתקרית חושפות את הקלות הבלתי תיאמן שבה קבוצת צעירים מנצלת בחורה שאינה מודעת לחלוטין למעשיה, ומקיימת איתה יחסי מין מלאים לאור יום, לעיני עשרות המבלים בחוף הים.

חשד לפרשה נוספת של מין קבוצתי, ארכיון (צילום: חדשות 2)
תיעוד התקרית בחוף בוגרשוב | צילום: חדשות 2

תמונות בלעדיות מהתקרית החמורה שהגיעו לידינו מתעדות את עשרות האנשים שצפו במעשים, ובחרו להתעלם מהמקרה. התמונות הגיעו למערכת חדשות 2 באינטרנט באמצעות עדת ראייה לאירוע, שלטענתה הייתה במקום וצילמה את ההתרחשות. תמונות נוספות מהאירוע הקשה, אותן בחרנו שלא להראות, שמורות במערכת חדשות 2 באינטרנט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק