כנראה שלא צריך יותר מדי סיבות כדי להכות צעיר באכזריות רבה - כך לפחות עולה מהתיעוד שלפניכם ומכתב האישום שהוגש לבית המשפט לנוער בפתח תקווה, נגד נער בן 17 שחשוד שיזם תקיפה המונית נגד שני צעירים שסירבו לתת לו וודקה.

רוצים לקבל עדכונים על קטעי וידאו נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

השניים פגשו את הנער ליד היכל התרבות בפתח תקווה, שעה שבילו עם חברים אחרים. השניים הבחינו בנער שהתקרב אליהם כשהוא שיכור לחלוטין, ואז הוא ביקש מהם למזוג לו כוס מבקבוק הוודקה שהיה ברשותם.

הנער איים: זכרו את שמי - והפליל עצמו

שני הצעירים החליטו לסרב לבקשתו של הצעיר מכיוון שהוא היה כבר שתוי, אך הוא בחר לא לנצל את המחווה שלהם כלפיו ואיים עליהם בעודו מכריז: "תזכרו את שמי - אני עוד אחזור". כעבור מספר דקות הוא אכן חזר כשהוא מלווה ב-10 חברים כשהם חמושים באבנים ובמקלות.

החבורה התנפלה על שני הצעירים והחלה להכות את אחד מהם, כשהם "בועטים בראשו ובפניו כשהוא שכוב על הקרקע ומנסה להגן על פניו, והכו בו באגרפים ובבקבוקים", לשון כתב האישום.

"מצלמות האבטחה שממוקמות מחוץ להיכל התרבות תיעדו את הקטטה האלימה, אך איכות התמונות לא איפשרה זיהוי ודאי של התוקפים - זו הסיבה שהוא העצור היחיד מבין החשודים בתקיפה", אמר לחדשות 2 באינטרנט פקד סול גרינברג, קצין הנוער של תחנת פתח תקווה.

מצאו את הנער התוקף בפייסבוק

"המותקפים זכרו את דברי הקטין שהכריז על שמו וחיפשו אותו ברשת החברתית פייסבוק. שעות לאחר מכן הם הגיעו לתחנתהמשטרה כדי להגיש תלונה", הסיף קצין המשטרה.

הנער הכחיש כל קשר לתקיפה וטען כי מדובר בהאשמות שווא. למרות גילו הצעיר, בית המשפט החליט להשאירו במעצר עד לקבלת החלטה אחרת בעניינו. הנער נאשם בעבירות של איומים, תקיפה הגורמת חבלה של ממש בנסיבות מחמירות ותקיפה סתם בנסיבות מחמירות.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות