התפתחות בפרשת הגופות המבותרות שהותרה אתמול אחר הצהריים לפרסום: אמש פורסמו במהדורה המרכזית של חדשות 2 צילומי מצלמת אבטחה, שמתעדים לכאורה את החשוד ברצח הכפול, אלי פחימה, כשהוא מסתובב עם הפח שבו התגלתה אחת הגופות.

במשטרה מעריכים כי כדי להקשות על החוקרים, לקח פחימה פח ציבורי מרחוב המרוחק מהבית שבו בוצע הרצח. אחרי שהכניס אליו חלקים מגופת האם, הוא לקח את הפח לרחוב מרוחק אחר ושם הצית אותו.

אחרי שהצית את הפח, על פי החשד, חזר לדירה בה הייתה גופת הבת, אסף את חלקיה, נסע לנחל אלכסנדר ושם זרק את חלקי גופתה.

השכן: "הוא ניקה כמו משוגע"

ההתפתחות בחקירה חלה ביום ראשון, אחרי שהמעסיק של ביאטריס התלונן על העדרה. חוקרי המשטרה שמיהרו לביתה גילו שגם בתה נעדרת. עוד באותו יום נעצר פחימה בחיפה, כשהוא נוהג במכוניתה של ביאטריס ומחזיק בטלפון הסלולרי השייך לה. בדיקת איכון שנערכה למכשיר הסלולרי גילתה כי הוא שידר אותות מאזור נחל אלכסנדר ביום שבו על פי החשד הושלכה גופת הבת לנהר.

אחת העדויות המרכזיות בפרשה שייכת לשכן שגר מול זירת הרצח. לפי עדותו, חזר אלי פחימה ביום שבת אחר הצהריים לזירת הרצח כדי להעלים את הראיות המפלילות. "הוא ניקה שם כמו משוגע", סיפר השכן. "שטף את הרצפות וממש שפשף וצחצח את השטיחים".

פחימה החשוד ממשיך להכחיש כל קשר לאירוע. עורך דינו מנחם רובינשטיין, אמר: "אני מכיר את האיש. הוא לא אלים. לפי מה שידוע לי לא היה לו שום סכסוך כספי".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

רצח רודף רצח - סיקור מיוחד

השר לביטחון פנים: לטפל בפשע כמו באירן

גופה מבותרת נמצאה בנחל אלכסנדר

גופת אישה נמצאה בפח אשפה בר"ג

האם מדובר ברוצח סדרתי שפועל במדינה?

הערכה: יש קשר בין שתיים מהגופות

נתניהו ואהרונוביץ': המומים מהפשע