התמונה שהודלפה מהשב"ס (צילום: באדיבות ידיעות אחרונות)
התמונה שהודלפה ופורסמה | צילום: באדיבות ידיעות אחרונות

תמונתה של מרגלית צנעני מרגעי קליטתה בכלא נווה תרצה גרמה לה לפרוץ בבכי בבית המשפט, כשנוכחה לגלות כי זו פורסמה בכלי התקשורת. מרגול עצמה כבר הודיעה כי תגיש תביעה נגד שב"ס, שם הודיעו על חקירת הנושא והצהירו כי לכשיימצא האחראי לכך - הוא ייענש בחומרה. הלילה יצא להגנתה של כוכבת הזמר המזרחי החשודה בסחיטה גם היועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין, שגינה את המעשה וקבע כי מדובר בפגיעה בזכותה של מרגול לכבוד.

עוזרו של וינשטיין, עו"ד אורן פונו, השיב לפנייה שהגיש עו"ד פיני פישלר בנושא ומסר בשמו של היועץ המשפטי לממשלה כי "במשפט, מוענקת חזקת החפות לכל אדם - וכל אדם זכאי גם לכבוד. עמדתו של היועץ המשפטי לממשלה היא כי פרסום צילום אדם בקלונו אינו עולה בקנה אחד עם אלה".

_OBJ

עוד כתב עוזרו של וינשטיין כי היועץ המשפטי פנה לממשלה בנושא וביקש לקבל עדכונים אודות תוצאות הבדיקה שעורכת המשטרה בניסיון לאתר את האחראי להעברת התמונה לכלי התקשורת.

חשש: מרגול תתאבד במקלחת - כמו דודו טופז

_OBJ

דוח מיוחד של לשכת עורכי הדין אודות תנאי מעצרה של מרגלית צנעני מפרט כי היא מוחזקת בתנאים דומים לאלו שבהם היה נתון ה"ראשון בבידור", תוך הסקת מסקנות מהטרגדיה שהביאה למותו. לפי ההערכה, יוגש נגדה כתב אישום כבר בשבוע הבא.

מהדוח עולה כי צנעני מוחזקת לבדה באגף העצירות, כאשר במקלחת בתאה הוסר הברז כדי למנוע ניסיונות התאבדות מצדה. עוד עולה כי התא מצולם במשך כל שעות היממה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק