טרגדיה בבית שאן: גבר כבן 40 דקר הלילה למוות את אשתו בביתם ברחוב אנדרה ללוש בעיר ולאחר מכן נמלט מהמקום וניסה להתאבד. הוא פונה לביה"ח במצב בינוני. בשעת האירוע נכחו בבית שניים משלושת ילדיהם הקטנים של בני הזוג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שכניהם של השניים הזעיקו למקום את המשטרה ואת כוחות ההצלה. פרמדיקים של מד"א מרחב גלבוע שהגיעו לזירה מצאו את האישה, כבת 33, כשהיא דקורה בפלג גופה העליון. הם ביצעו בה פעולות החייאה אף לבסוף נאלצו לקבוע את מותה.  

לאחר שדקר את אשתו נמלט החשוד במעשה לעבר בית העלמין בעיר, שם ככל הנראה שתה חומר דליק בניסיון להתאבד. כשהגיעו שוטרים למקום ניסה האיש להצית את עצמו, אך הם מנעו זאת ממנו. הוא פונה לבי"ח העמק בעפולה, שם הוא מאושפז תחת השגחה במצב בינוני. במשטרה בודקים חשד כי הגבר היה שיכור בשעת האירוע.

זירת רצח. ארכיון (צילום: חדשות 2)
זירת הרצח, הלילה | צילום: חדשות 2

לבני הזוג שלושה ילדים, בני 9, 12 ו-14. בשעת הרצח נכחו בדירה שני הילדים הקטנים. הילד הבכור שהה באותה שעה בפנימייה. הילדים הועברו לטיפול רשויות הרווחה. לאחר הרצח הגיעו למקום בני משפחתה ההמומים של האם, ושכנים רבים התקהלו סביב הבית. 

בשנים האחרונות לא ידוע על היסטוריה של אלימות בתוך המשפחה, אך בשנת 2006 הגישה האישה תלונה נגד בעלה. בעקבות התלונה הוא נעצר והוגש נגדו כתב אישום, אך לבסוף סגר בית המשפט את התיק. המשטרה ממשיכה לחקור את נסיבות הרצח.