הכל בגלל האהבה? אישה צעירה ייחלה להתחתן עם בן זוגה, שסירב ונפרד ממנה. הוא לא תיאר לעצמו את מסע הנקמה אליו תצא. היא תכננה לרצוח אותו, איימה לרצוח גם את בת זוגו החדשה וגם דקרה אותו לבסוף והביאה לפציעתו. אחר כך היא פנתה למשטרה וטענה כי הוא זה שניסה לרצוח אותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

המקרה יוצא הדופן הזה נחשף במלואו דרך הקלטה נסתרת של הגבר את חברתו - ששופכת אור על הנעשה. חילופי הדברים בין השניים לא משאירים מקום לספק. "התכנון לרצוח אותי, למה?", שואל הגבר את זוגתו לשעבר. "תחשוב לבד", היא עונה לו. "לא אני צריך לחשוב, אין שום סיבה בעולם לרצוח מישהו", הוא מתעקש, "מה, כי אני לא רוצה אותך, כי אני לא רוצה להתחתן איתך?". התוקפת משיבה בחיוב.

בן הזוג עלה היום על דוכן העדים בבית המשפט המחוזי בתל אביב, במסגרת משפטה של חברתו לשעבר, שנאשמת בניסיון רצח. הוא סיפר על המקרה, כיצד אזקה אותו חברתו, כיסתה את עיניו, היממה אותו בשוקר חשמלי - ולבסוף דקרה אותו פעמיים בצאוורו. הוא עוד עלול היה למצוא את עצמו על דוכן הנאשמים - אלמלא הקליט את כל האירוע בטלפון הסלולרי.

"תגיד שתקפו אותך בעבודה"

לאחר שהנאשמת דוקרת את חברה לשעבר ומביאה לפציעתו היא משביעה אותו שלא להתלונן נגדה, "תגיד שתקפו אותך, הלכת ברחוב ותקפו אותך". "כולי דם", עונה הקורבן ההמום. "באת לעבודה ותקפו אותך. טוב?", הנאשמת לא מוותרת. "אם יאשימו אותי אני אתאבד, ומאשימה אותך. בגללך התאבדתי", היא מבהירה לו.

הצעירה אמנם שיחררה את בן זוגה לשעבר, שנמלט מבוהל ומדמם, אבל פנתה למשטרה והגישה תלונה על איומים ברצח, שהובילה למעצרו. השיחות שנשמרו במכשיר הנייד שלו ניקו אותו מכל חשד.

השיחה נמשכה והגיעה לשיאים נוספים. "למה עשיתי את זה?! למה עשיתי את זה, אתה מבין?", שאלה האישה. "כי את נואשת מהחיים?", שאל אותה בן הזוג לשעבר. "נמאס לי כבר", היא משיבה לו. "זאת לא סיבה להרוג מישהו. את רצית להרוג אותי? תראי מה עשית פה", מוסיף הקורבן, וסופג בתגובה איום נוסף - "אם תלך עם מישהי אחרת, אז כן, וגם אותה. אותך ואותה!".

"נראית חמודה, אבל אני יכולה להיות גם רוצחת"

אחר כך הוסיף הקורבן ושואל "למה את כזאת אישה?". התוקפת השיבה לו: "נראית קטנה וחמודה, אבל אני יכולה להיות גם רוצחת". הגבר המשיך ושאל - "למה את כזאת לא בסדר?", ואילו בת הזוג משיבה לו - "אני לא בסדר? אתה אמרת מקודם חולת נפש. הנה, בבקשה, תראה איזו חולת נפש, ראית?".

בנוסף לכתב האישום החמור שהוגש נגד התוקפת, בגין ניסיון רצח, הוגש בפרשה כתב אישום נוסף - נגד חברתה, לאחר שעודדה את הפגיעה בצעיר בשל "יחסו הקר". "בואי נרצח אותו", היא כתבה לה בהודעת פייסבוק, שהביאה להגשת כתב אישום חמור, בגין שידול לרצח.