כמעט כל נערה שנייה בישראל חולמת להיות דוגמנית מצליחה. זה כנראה מה שהביא קטינות מקרית טבעון להיענות להזמנתו של תושב העיר, צעיר בן 21, שנהג להזמין אותן אליו עבור "צילומי דוגמנות", אך ביצע בהן מעשים מגונים. אתמול הוא נעצר על ידי משטרת תחנת זבולון.

על פי החשד, יצר הצעיר קשר עם הקטינות והזמין אותן ל"צילומים" בביתו ולאחר שהגיעו אליו, ביצע בהן מעשים מגונים. מעצרו התאפשר לאחר שמספר קטינות שהוטרדו על ידו הגישו תלונה במשטרה ביחד עם הוריהן.

בצוות השוטרים שחוקר את המקרה חושדים כי לחשוד יש קשר למקרים נוספים של הטרדת קטינות בעיר. בהמשך היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בקריות.

לפני שבוע: חשיפת ה"סרסור" מת"א

שי ארביב, חשוד כסרסור (צילום: חדשות 2)
שי ארביב | צילום: חדשות 2

בשבוע שעבר התירה המשטרה לפרסום את פרשת המין החמורה, במסגרתה, על פי החשד, ניצל מינית שי ארביב, צעיר בן 25 מת"א, שלוש נערות חוסות בנות 16 והדיח אותן לזנות ולשימוש בסמים.

לפני כשלושה שבועות, בעקבות קבלת תשע תלונות, עצרה משטרת תל אביב את ארביב, שעל פי החשד הכיר באמצעות קטינה נוספת את שלוש הצעירות שברחו ממעון ושידל אותן לעסוק בזנות ובפעילות מסוג סאדו-מאזו באזור התחנה המרכזית הישנה בעיר. בנוסף, כך על פי החשד, סיפק להן ארביב סמים אסורים.

מפרטי החקירה עולה כי החשוד פרסם את מספרי הטלפון של הקטינות בכמה אתרי אינטרנט וברשתות חברתיות ועזר להן ליצור קשר עם הלקוחות. כמו כן, הוא נהג להשגיח על "העובדות" שלו ואף להדריך אותן. תמורת כל מפגש קיבל ארביב 100 שקלים. בפשיטה על דירתו ברחוב מטלון, שגם בה על פי החשד אירחו הבנות את הגברים, מצאה המשטרה אבזרי מין שונים. 

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק