טרגדיה הלילה ביער סמוך לירושלים: צעיר בן 18 שאיים להתאבד ביחד עם חברתו - שניהם תושבי מרכז הארץ - נורה למוות על ידי מתנדבי משטרה לאחר שפתח לעברם באש. מתנדב אחד נפצע קל מהירי. הנערה לא נפגעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

אמש שלח הצעיר הודעה למייל האדום של חדשות 2 באינטרנט ולפיה הוא וחברתו, נערה בת 17, מתכוונים להתאבד ואף השאירו אחריהם מכתב. בהודעה נכתב: "בשעות הערב יתאבדו זוג צעירים באחת החורשות בדרך. בבקשה אל תנסו לעצור בעדנו". ההודעה הועברה למשטרה, שביצעה איכון לטלפון הסלולרי של הצעיר.

על פי הדיווח, הנער לקח את המכונית של הוריו ואסף את חברתו. סמוך לחצות הגיעו השניים ליער סמוך לבית שמש, שם ירה הנער כמה יריות באוויר כדי לנסות את האקדח שככל הנראה גנב מאביו. מהמשטרה נמסר כי מתנדבים הבחינו במכונית ובה שני הצעירים כשהיא נוסעת בפראות ומתנגשת במעקה הבטיחות.

המתנדבים ניגשו אל הרכב על מנת להעניק סיוע רפואי ואז הבחינו בצעיר כשהוא מחבק את חברתו ומצמיד לראשה אקדח. לדבריהם, הצעיר איים לפגוע בנערה ובהם ולפתע פתח באש לעברם. מהירי נפגע אחד המתנדבים בראשו באורח קל. בתגובה השיבו המתנדבים אש ופצעו את הנער אנושות. לאחר זמן קצר הוא מת מפצעיו.

על פי עדויות מהשטח, כאשר הצמיד הצעיר את האקדח לראשה של הנערה ואיים לירות בה לעיני המתנדבים היא צעקה: "אל תירה בי, אל תירה בי, אני לא רוצה למות". מתנדב המשטרה שנפצע באורח קל והנערה שלא נפגעה פונו שניהם לקבלת טיפול בבית החולים הדסה עין כרם.

תחילתו של הסיפור לפני כמה שבועות, כאשר התברר לבני הזוג כי הנערה בת ה-17 נכנסה להיריון. מעדותה עולה כי השניים תכננו להתאבד כבר לפני מספר ימים ואף שיתפו את חבריהם במידע. כוחות משטרה גדולים הגיעו למקום והם ממשיכים בחקירת התקרית הקשה.