אילוסטרציה
הבעל איים בסכין. אילוסטרציה | צילום: AP

ניסיון מתיחה של צעירה מצפת הסתיים במעצר שלה ושל בעלה. האישה וחברתה התערבו מי תצליח לשכנע את בעלה כי עברה תקיפה, ולאחר שאחת מהן סיפרה כי הותקפה - בעלה איים בסכין על אדם חף מפשע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

תושבת צפת דיווחה לבעלה כי בעת שחזרה מבית חברתה במונית, במהלך הנסיעה נהג הרכב שלף סכין והצמיד אותו לגרונה, תוך שהוא מאיים כי אם לא תשלם לו הוא ייפגע בה. הבעל, בשנות ה-30 לחייו האמין לכל מילה, היה נסער מאוד מהמקרה ומיד ניגש לתחנת המוניות בעיר.

בתחנה הוא פגש את סדרן המוניות, ותוך שהוא אוחז בסכין דרש מהסדרן לקרוא לנהג המונית שיגיע אליו ויתנצל על המעשה. עוד אמר כי במידה ונהג המונית לא יגיע הוא ידקור אותו.

האישה השנייה לא הצליחה לשכנע

מיד לאחר מכן, הבעל והאישה ניגשו לתחנת צפת להגיש תלונה. נהג המונית - שלא ידע מדבר - נעצר בחשד לסחיטה ואיומים. גם מעצרו של הבעל לא איחר לבוא בעקבות האיום לפגוע בנהג המונית תוך שהוא מחזיק בסכין .

השניים הובאו לבית המשפט השלום בעיר והוארך מעצרם. חוקרי תחנת צפת הרגישו כי יש צורך לחקור את האישה שוב, ומהחקירה עלה כי האישה בדתה את הסיפור ומסרה הודעה כוזבת. בחקירתה סיפרה שהיא וחברתה התערבו ביניהן מי תצליח "למכור" את הסיפור הכי מטורף כל אחת לבעלה.

חברתה סיפרה לבעלה שנאנסה ע"י בחור שאיננה מכירה בעת שחזרה מחברתה. במקרה שלה הבעל לא האמין. הבעל ונהג המונית שוחררו ממעצרם אך החקירה בעניינם תימשך, נגד האישה נפתח תיק פלילי.