כמו אביה, גם מיכל ליברמן, בתו של יו"ר ישראל ביתנו, לא נראית כמי שמתרגשת במיוחד מחקירתה. הבוקר היא הגיעה למשרדי היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) בבת ים, וכשנשאלה כיצד היא מרגישה, ענתה בחיוך: "כמו שאבא שלי אומר - הכל גן עדן".

ליברמן נשאלה על ידי חדשות 2 באינטרנט מדוע, לדעתה, התחדשה החקירה נגד אביה רגע לפני הבחירות. "שאלה מצוינת", השיבה. "אין לי מושג. כשתהיה לך תשובה תודיע לי".

תחילתה של הפרשה בשנת 2006, כאשר נחשפו מספר חברות מעבר לים אשר, כך על פי החשד, ליברמן היה מעורב בהעברות כספים אליהן. כספים שלבסוף זרמו לחשבון בנק בקפריסין שעם הזמן התרוקן באורח מסתורי.

אתמול עיכבה המשטרה שבעה מקורבים לליברמן החשודים בקשר לפרשה הזו, בהם בתו מיכל. אמש שיחררה המשטרה ארבעה מהם. עו"ד יואב מני, שרון שלום ואנדי בוימרגני הובאו להארכת מעצר.

אמש הגיב ח"כ אביגדור ליברמן לחקירה בזלזול. "חלק מהממסד בישראל עדיין רואה בי איווט האיום", אמר ליברמן בכנס בחירות בנצרת עלית. "אנחנו מפלגה ימנית, מפלגה לאומית, מפלגה שמרנית, ולכן הדבר הכי חשוב עבורנו זאת המסורת. הייתי לחוץ, כי פרמטר אחד במסורת שלנו לא התקיים - לא הייתה חקירת משטרה, לא הייתה פשיטה. היום בבוקר נרגעתי – יש שמירה על המסורת".