ציפי פרץ נפרדה לפני כחודשיים מבן זוגה הקודם אבי אלחיאני, ומאז היא סופגת איומים וקללות בלי הפסקה. את חלק גדול מהשיחות היא הקליטה כדי שיהיו לו ראיות ללכת למשטרה. ואולם, למרות האיומים וההקלטות, אלחיאני לא נעצר אף פעם והמשטרה הסתפקה בצווי הרחקה. שלשום זה נגמר ברצח בן זוגה הנוכחי, וכעת ציפי טוענת: היה ניתן למנוע את הרצח.

"עד שאני אמות אני אחפש אותך, את לא עונה נכון? את מפחדת לענות", איים עליה בן זוגה הקודם. כשהאיומים נמשכו, החל לענות לטלפון בן זוגה הנוכחי אמיל בניטה, שהפך למטרה בעצמו. "הפעם יצאתי פארש, אבל נראה אותך בפעם הבאה. אני אדאג שאלוהים ייקח אותך עוד לפני שבועות, ככה המשפחה שלך לא תצטרך לשבת עליך שבעה", איים החשוד ברצח.

ציפי העבירה למשטרה את הקלטות כדי להבהיר להם את הסכנה שמהווה אלחיאני עבורה, אך נענתה בתגובה שגרתית. "הקצין נתן לו להתרחק בהתאם לצו ההגנה, הוא גם חטף ממני. אם הוא בכל זאת מטריד יוצר קשר או משהו בסגנון הזה אז להגיש שוב תלונה", אמרה לה המוקדנית במשטרת זבולון.

בבית החולים שיחזרה פרץ, שנפצעה אף היא באורח קל, את רגעי הדרמה, מהשנייה שבה החל לחיאני להשתולל ועד אשר הצליחה להימלט לתחנת המשטרה. "הוא לא קיבל את זה שזרקתי אותו, בגלל האגו של הדברים", היא אמרה. "ביקשתי ממנו לסיים יפה ולקחת את הבגדים שלי, אבל הוא לא קיבל את זה", הוסיפה.

בבוקר שלפני הרצח עוד ניגשו ציפי ובן זוגה למשטרה בניסיון להבהיר את הממשיות שבאיומיו של אלחיאני. המשטרה שלחה שוטרת ומתנדב ללוות אותם כדי לפנות את חפציה של ציפי מהדירה - אבל למרות הכל, את הרצח הזה הם לא הצליחו למנוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק