גל אירועי שוד בבנקים ברחבי הארץ: בשעות הצהריים הגיע אלמוני לסניף בנק לאומי ברחוב בן גוריון בהרצליה, שדד כמה אלפי שקלים ונמלט מהמקום. זהו מקרה השוד הרביעי המתרחש בגוש דן בשבועיים האחרונים.

השוד אירע לאור יום בסביבות השעה 11:30. החשוד במעשה הגיע לסניף הבנק, פנה אל הכספרית ואיים עליה. אחר כך לקח מידה את הכסף ועזב במהירות את המקום, כשאיש לא מנסה לעצור אותו. איש לא נפגע במהלך השוד.

זהותו של החשוד עדיין לא ידועה והוא אינו נתפס. המשטרה פתחה בחקירת המקרה בניסיון לעלות על עקבותיו.

 שודד סדרתי במרכז

משטרת מרחב דן מחפשת אחר שודד סדרתי שפועל ללא פחד ברחבי גוש דן, טרם ברור אם מדובר באותו אדם שפעל היום בהרצליה. מצלמות אבטחה במספר סניפים תיעדו את השודד החמקמק שהצליח לשדוד עשרות אלפי שקלים משורה של סניפי בנק הדואר ברמת גן ובתל אביב, והצליח להימלט.

על פי המידע שבידי המשטרה, השודד האלמוני ביצע לפחות שלושה מקרי שוד רק בשבועיים האחרונים. בתאריך 13.04.2010, סמוך לשעה 13:00 בצהריים אירע שוד בסניף בנק הדואר ברחוב רש"י ברמת גן. על פי החשד, האיש איים על עובדת הסניף באקדח ודרש ממנה להעביר לידיו את כל הכסף המזומן שברשותה. לאחר מספר שניות הוא נמלט מהמקום כשבידו אלפי שקלים.

כשבוע לאחר מכן, ביום רביעי האחרון הוא ביצע על פי החשד שני מקרי שוד נוספים באותו יום. הראשון התבצע בסניף בנק הדואר ברחוב עוזיאל 114 ברמת גן סמוך לשעה 9:00 בבוקר באמצעות פתק שהעביר לכספרית. מספר שעות לאחר מכן הגיע החשוד לסניף בנק הדואר ברחוב השוק 38 בתל אביב, וגם הפעם הצליח להימלט כשברשותו אלפי שקלים במזומן.

למרבה המזל, מצלמות האבטחה תיעדו את השודד באחת הפעמים. בסרטו נראה גבר בשנות ה-50 לחייו, כשהוא חובש כובע מצחייה לבן ומשקפי שמש. צפייה בסרטון מראה שהשודד אפילו מתעכב בסיום השוד ומחליף מספר מילים עם הכספרית.

בניסיון לאתרו, משטרת תל אביב מבקשת מכל מי שהבחין באיש, או שמזהה אותו מצפייה בסרטון ליצור קשר עם מרחב דן בטלפון 036104514, 036104583 או באמצעות פנייה למוקד 100.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק