תינוק סובל מכוויות (צילום: חדשות 2)
אם גרמה לבנה לכוויות קשות, ארכיון | צילום: חדשות 2

פעוט כבן 3 מג'סר א-זרקא הובהל הערב במצב קשה לבית החולים "הלל יפה" בחדרה כשהוא סובל מכוויות קשות בכל חלקי גופו. בשל מצבו, הועבר הפעוט בהמשך לבית החולים שיבא בתל השומר.

המשטרה חושדת כי אמו של הפעוט היא ששפכה עליו את המים הרותחים, משום שהתעצבנה עליו. סנ"צ עופר קצרוביץ', מפקד משטרת זכרון יעקב, סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "עצרנו את אמו של הפעוט בחשד ששפכה עליו מים רותחים וגרמה לו לכוויות קשות".

במשטרה הוסיפו: "מחקירה ראשונית שלנו עולה שהאם שפכה את המים הרותחים על הפעוט מכיוון שהרגיז אותה". האם תובא מחר להארכת מעצרה בבית שלום בחדרה.

לפני חודש: בת שנה וחצי נכוותה קשות במקלחת

לפני כחודש נכוותה קשות פעוטה בת שנה וחצי מדימונה בכל חלקי גופה ממים רותחים במהלך מקלחת בביתה. היא פונתה לבית החולים כשמצבה מוגדר בינוני עם כוויות קשות על כל גופה.

"האמא טוענת שמילאה את האמבטיה כשהכינה אותה לרחוץ את ילדתה, ויצאה מחדר האמבטיה. הפעוטה, לטענת האם, נכנסה לבדה למים", סיפר אז לחדשות 2 באינטרנט חנן דדון, דובר מד"א נגב. כשהאם שמעה צרחות מכיוון חדר האמבטיה, היא מיהרה להוציא את הילדה מהמים הרותחים והזעיקה עזרה.

לפני כחודשיים וחצי נעצר תושב אחד הכפרים בדרום ירושלים בחשד כי הניח את ידיהם של שני ילדיו על כיריים דולקות. כתוצאה מהמעשה נגרמו לילדים כוויות קשות. הגבר נעצר על ידי משטרת ירושלים ובחקירתו סיפר כי הסיבה להתעללות הייתה: "הם הפריעו לו לישון בסוף יום עבודתו".