איים לשרוף את שערה. אילוסטרציה (צילום: SHUTTERSTOCK, חדשות)
המשטרה: מקרה מזעזע | צילום: SHUTTERSTOCK, חדשות

המשטרה עצרה הלילה תושב קלנסוואה, אילם-חירש כבן 45, בחשד שאנס את בתו בת ה-11. אשתו של החשוד הגיעה אמש לתחנת המשטרה בטייבה והתלוננה כי בתקופה האחרונה הוא החל להשתמש בסמים ולהתנהג בצורה אלימה כלפיה וכלפי ביתם. לטענתה, החליט הבעל לפני כחודש שקצה נפשו באשתו והכריז על בתו הקטנה כרעייתו.

בחודש האחרון הוא החל להכות את אשתו והחל לישון עם הילדה הקטנה באותה המיטה כאשר הוא מחבק אותה בחוזקה ולא נותן לאשתו להתקרב אליה.אמש כשנכנסה לחדר הילדה ראתה את בעלה רוכן על הילדה ונוגע לה בחזה. כשניסתה לקחת את הילדה ממנו הוא היכה אותה ואת הבת עד שהן הצליחו להימלט מהבית ולדווח למשטרה.

"מרגע שהתקבלה התלונה ניסינו לעלות על עקבותיו של האיש, בלילה ביצענו מארב ועצרנו אותו", אמר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט סגן ניצב שי אזולאי, מפקד משטרת טייבה. מעצרו הוארך בדיון שנערך בעזרתו של מתורגמן לשפת הסימנים. מחר הוא יובא שוב בפני שופט תורן.

אירוע מבחיל ומזעזע

"זה מסוג האירועים המבחילים והמזעזעים - אתה יודע איפה זה מתחיל אתה לא יודע איפה זה ייגמר", סיפר אזולאי והוסיף כי הילדה ואחיה יעברו חקירת נוער ורק לאחר מכן ניתן יהיה לגלות כמה המקרה חמור. "אבל על פניו מדובר במקרה מחריד מאוד", טען אזולאי.

"זה המקום לקרוא לכל הנשים המוכות, דין קללה כדין מכה. אסור לכן לוותר אפילו לא בקטנה", מבקש אזולאי. "אשה שמוותרת על קללה בסופו של יום תמצא עצמה בבעיה גדולה. ברגע שאירוע מסוג כזה מתחיל יש להגיע לתחנת המשטרה ולהגיש תלונה".