השיחה בין אם הילדה לאח החשוד. האזינו
הותקף ע"י אחיו הגדול. אילוסטרציה | צילום: AP, חדשות

צעיר בן 22 מנתניה נעצר בחשד שתקף מינית את אחיו הקטן בן ה-12. אבי המשפחה התלונן במשטרה נגד בנו הבכור, לאחר שבנו הקטן סיפר לו כי אחיו תקף אותו. לשניים שני אחים נוספים בשנות העשרה לחייהם.

בן ה-12 נחקר בתחנת משטרת נתניה ואישש את תלונת אביו. הקטין סיפר כי האח ביצע בו מעשי סדום מספר פעמים תוך כדי שהוא מכה אותו ומאיים עליו שלא יספר לאיש על המקרה.

סנ"צ פרץ רצון, סגן מפקד תחנת נתניה סיפר לחדשות 2 באינטרנט על המקרה. "זו פרשה נוראית שהגיעה אלינו מהאבא. מדובר ככל הנראה בפעמים מרובות בהן תקף הצעיר את אחיו לאורך תקופה ארוכה".

בנוסף סיפר רצון כי בחקירתו, "קשר את עצמו הצעיר לחלק מהמעשים ואף אומר לחוקריו כי התנצל בפני חוקריו על מעשיו". החשוד יובא היום לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בנתניה.

עו"ד תרצה קינן מטעם הסנגוריה הציבורית טוענת שמרשה בן ה-22 מכחיש מכל וכל את המעשים המיוחסים לו. "מדובר בעלילה", אמרה לחדשות 2 באינטרנט והוסיפה: "אין לו מושג מדוע אחיו הקטן אמר את הדברים שאמר".

אונס במכון הכושר

לפני כשבועיים מדריך כושר כבן 50 מקריית מלאכי נאשם שאנס נער בן 15, תלמיד פנימייה, שהגיע למקום על מנת להתאמן. כתב אישום הוגש נגדו אתמול בבית המשפט המחוזי בבאר שבע.

חוקרי תחנת קריית מלאכי, בפיקודו של פקד יוסי דורון, ביצעו חקירה מאומצת בנושא התלונה. "החשוד, באמצעי שכנוע ואיומים, ביצע בקטין מעשי אינוס באבריו המוצנעים, במטבחון חדר הכושר", נמסר מהמשטרה.

בן ה-15 פנה לאחר המעשים למדריך בפנימייה בה הוא לומד ולחבר נוסף, וסיפר להם על שאירע בחדר הכושר. באותו יום הוגשה התלונה למשטרה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק