"אני רוצה לשחק איתך מורה שמכה בישבן". לידי חדשות 2 Online הגיעו הקלטות המורה (37) מחולון שנעצר אמש בחשד לפדופיליה, מהן עולה לכאורה תמונה קשה. בית משפט השלום בתל אביב שחרר הבוקר את החשוד למעצר בית עד להגשת כתב אישום בעניינו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אמש חשפנו לראשונה כי המורה נעצר בחשד לניסיון הטרדה מינית של קטין לאחר שאבי דוביצקי, שפועל לעצור עברייני מין ברשת, הביא ללכידתו לאחר שהתחזה לקטין בן 14. כשהגיע אמש (ב') המורה לפגישה עם אותו קטין לכאורה, הוא פגש את השוטרים בחניון במרכז הארץ. ברוב ההקלטות השניים משוחחים באנגלית, לאחר שאותו "קטין" הזדהה כדובר אנגלית שפת אם.

וכך התנהלו השיחות על פי חלק מההקלטות:

מורה: אתה בן 14?
"קטין": אני בן 14 ושלושה חודשים
מורה: וואי וואי וואי
"קטין": אתה יכול להסתבך מלהיפגש עם אנשים בישראל או לעשות איתם דברים וכאלה?
מורה: אם זה בסדר מבחינתך וזה דיסקרטי בין שנינו זה בסדר, אבל אתה יודע אני צריך לסמוך עלייך. לא משנה אני רוצה לפגוש אותך, אני רוצה לראות אותך, אתה חמוד. עכשיו אני צריך לשחק איתך מורה שמכה בישבן
"קטין": אני עלול להחזיר לך. אני מאוד טוב במשחקי מילים באנגלית
מורה: חשבתי תגיד משחק תפקידים. לא שמעת את המשחק שלי
"קטין": מה המשחק?
מורה: אתה חולה במיטה...
"קטין": כן
מורה: ובגלל שיש לך חום גבוה, אתה יודע, יש לך טמפרטורה גבוהה, אתה מרגיש מאוד חם אז אתה צריך להיות ערום במיטה. ואז הוא (הרופא) מוציא את הכפפות שלו ומתחיל לבחון אותך
"קטין": אוקיי
מורה: ואז הוא מרגיש שיש לך חום גבוה, אז הרופא צריך לשים את המדחום ב... שלך...מה אתה רוצה לשחק? יש לי הרבה משחקים
קטין: אמרת שאתה רוצה לשחק דוקטור...
מורה: כן, אבל אמרתי שיש לי הרבה משחקים מה שאתה רוצה. בטח אתה מסמיק עכשיו, הא? וואי חמוד בא לי לאכול אותך

ברכב נמצאו אביזרי מין
אביזרי מין נמצאו ברכב | צילום:

קטין: אתה רוצה שאני אלך קצת לישון לפני שאתה בא
מורה: מתי?
קטין: קצת לפני
מורה: אתה יכול לישון כבר שאני אבוא ואז אני אעיר אותך בנשיקה...אני רוצה תמונות של הישבן שלך
קטין: תמונות של הישבן שלי?
מורה: כן. אני רוצה לעשות משהו איתך כי אתה מאוד מושך לדעתי, ואני רוצה גם תמונות של הישבן שלך
קטין: תתנהג יפה

המורה, שמשמש גם כמורה פרטי, קשר את עצמו בחקירתו למעשים. בשלב זה הוא לא ישוב לעבודתו, ובמשרד החינוך ממתינים לתוצאות החקירה. עם מעצרו נמצאו ברכבו אביזרי מין רבים - ולשוטרים הוא הסביר כי מדובר ב"משחק", וציין כי לא התכוון באמת להיפגש עם הנער לכאורה.

עו"ד דניאל חקלאי, פרקליטו של המורה, הדגיש כי מדובר בחשד להטרדה מינית מילולית וכי אין חשד שהיה מגע פיזי. "עבירות מין כלפי קטינים הנן דבר נתעב, אך מרשי לא ביצע כל עבירת מין, לא כלפי קטין ולא בכלל", אמר. "מרשי סבר שהוא משוחח עם אדם בוגר. כך הציג עצמו האדם מעברו השני של אתר ההיכרויות הן באמצעות תמונה והן במסגרת שיחות. בשלב מסוים טען שהנו בן 14. מרשי הבהיר לו שאינו מוכן לקשר מיני עם קטין וסבר שהוא מתבדח לגבי הגיל. אני משוכנע שבתום החקירה יתברר שמרשי חף מפשע ותיק החקירה ייגנז".

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv