ממשיך להסתבך: דרור אלפרון יגיע הבוקר שוב לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה, הפעם לרגל הגשת כתב אישום נוסף נגדו - בגין סחיטה באיומים של שבעה בעלי עסקים באזור השרון, כחלק ממעורבותו בעסקי מחזור הבקבוקים.

יחד עם אלפרון יוגשו שני כתבי אישום נוספים נגד "חייליו" של אלפרון, רובי מרקוס ודני טריגר. בפרקליטות מחוז מרכז אומרים כי השלושה דרשו שבעלי המסעדות יעבירו לרשותם בקבוקים למחזור, ולאחר שאחד מהם העז להתלונן איתרה המשטרה את הקורבנות האחרים. ככל הנראה, יכלול התיק תשעה אישומים שונים.

אלפרון הבן נעצר לפני כשבועיים, יממה בלבד לאחר שבית משפט השלום שיחרר אותו למעצר בית. אז הוא נעצר בחשד לנהיגה פרועה תוך סיכון חיי אדם. לפני שבועיים שוב הגיעו השוטרים לביתו, בעקבות חשדות חדשים, כאמור - סחיטה ואיומים.

אהובה אלפרון: "דרור חושב שהוא הולך להשתחרר"

אמו של דרור, אהובה אלפרון, התראיינה ביום שישי האחרון בתכנית "אולפן שישי". "גם ברזל יישבר עם כל מה שעברתי בשנה וחצי האחרונות", הסבירה את ניסיון ההתאבדות שלה לפני יותר משבוע. "הניחו לי, אני לא מסוגלת", הוסיפה.

מצד אחד טוענת אם משפחת אלפרון כי היא אינה מטילה דופי במשטרה, עם זאת יש לה לא מעט השגות נגד הממסד. "דברים קצת יוצאים מפרופורציות. אנחנו עדיין נרדפים", משוכנעת אהובה וקובעת נחרצות: "אני לא הכשרתי פושעים. לא גידלתי ילדים בפרובינציה של בריונים שכונתיים".

בנוסף היא זועמת על היחס לה זוכים היא וקרוביה. "לא יכול להיות שיגיעו אליי הביתה משטרת שראל מתי שהם רוצים, יעשו פוגרום בבית שלי לעיני ארבע ילדות", מאשימה אהובה. "איפה החמלה? איך אפשר לראות אלמנה עם שבעה ילדים שחווה כאב, צער וסבל נוראי?", היא תוהה. "איך אפשר לבוא ולהתייחס אליי כאילו כלום לא קרה?"

אהובה סיפרה כי נפגשה עם דרור לראשונה מאז נעצר וחשפה בפניו את המועקה שהיא חשה. "הוא עדיין חושב שהוא הולך להשתחרר", ציינה. "הוא כנראה עוד לא מבין שהוא לא יכול להציג את עצמו עם השם שלו. הוא לא מבין שזה כבר פשע להגיד: 'נעים מאוד, שמי דרור אלפרון. זה פשע".

עכשיו יש לה בקשה אחת. "תניחו לי", היא מתחננת. "אני לא אשת הברזל. אני לא יכולה יותר. תניחו לי לגדל את בנותיי. כבר את בניי לקחתם, בעלי קבור. אני כבר עייפה".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הווידאופדיה: יעקב אלפרון