רימונים, אקדחים ונשק אוטומטי בבית סמוך לחוף הים: המשטרה תפסה היום (ה') מצבור ענק של אמצעי לחימה בבית הסמוך לחוף ארגמן בכניסה הדרומית לעכו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במהלך בדיקה שגרתית לתפיסת סמים תפסו השוטרים מצבור ענק של אמצעי לחימה ובהם מטעני חבלה, נשק אוטומטי, אקדחים ורימונים. חבלני המשטרה הזעיקו ניידות משטרה לחפש אחרי מטענים נוספים בבית. ציר הגישה הדרומי לעיר עכו, הסמוך לחוף התמרים, נסגר לתנועה ונפתח מחדש. עומסי תנועה כבדים הורגשו בשעות שלאחר התפיסה, לאחר שהוצבו מחסומי משטרה באזור.

אחד האקדחים שנתפסו (צילום: פוראת נאסר)
אחד האקדחים שנתפסו | צילום: פוראת נאסר

פיצוצים מבוקרים ועומסי תנועה

בעקבות התפיסה, הגיעו כוחות גדולים של משטרה כולל חבלנים ויס"מ למתחם שעל חוף הים. שלושה פיצוצים מבוקרים נמצאו באזור לאחר תפיסת הנשק. "מה לא מצאנו כאן? מטעני חבלה, אקדחים, רימונים. הדבר הזה יכול היה להספיק לפחות למלחמה קטנה אחת", אמר אחד שהוטרים שהשתתף במבצע החשיפה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. 

בעל הבית שבו נמצאו הדברים שלל כל קשר לאמצעי הלחימה שנמצאו בשטח ביתו: "זה הבית שלי - מה שמצאו שם לא קשור אליי. הם היו יכולים למצוא שם טילים וגם גופות - אני לא קשור לזה", טען.

המשטרה פשטה על המתחם, היום (צילום: פוראת נאסר)
המשטרה פשטה על המתחם, היום | צילום: פוראת נאסר

"מידע מדויק גרם לתפיסה הגדולה הזאת. זה חלק מהמלחמה הבלתי מתפשרת של מחוז חוף והמשטרה בכלל בפשע באזור", אמר ראש מחוז חוף רפ"ק ערן שקד. "אנחנו עדיין מחפשים אחר אמצעי נשק במקום ונמשיך לחפש גם מחר. נמצאו בבית אמצעי לחימה וגם חומר החשוד כסם", הוסיף. 

עוד נמסר מהמשטרה שחשוד אחד נעצר בפרשה וייתכן שיהיו מעצרים נוספים.