מסכת התעללות קשה שנמשכה שנתיים נחשפה אתמול, עם מעצרם של שני נערים כבני 15 מירושלים, בחשד שהתעללו בחברם לספסל הלימודים והשפילו אותו, תוך שהם סוחטים ממנו סכומי כסף גדולים.

הבוקר נעצר חשוד שלישי במעשים המזוויעים. כעת הוא עובר חקירה ומחר יובא להארכת מעצרו. שני החשודים שנעצרו אתמול הובאו לדיון בעניינם בשעות הצהריים. מעצרו של אחד מהם הוארך עד ליום ראשון והשני נשלח למעצר בית בתנאים מגבילים, בן 11 ימים.

הפרשה נחשפה לאחר שהתלמיד, ששוהה במסגרת לימודית בשעות אחר הצהריים, שיתף את המדריך בקבוצה בהתעללות שעבר, שכללה לדבריו גם מעשים מיניים משפילים. התלמיד סיפר כי אחרי תקופה ממושכת שבה סבל מהתעללות במהלך שעות הלימודים ואחריהן, הוא אף החליט לעזוב את בית הספר שבו למד.

בעקבות השיחה עם המדריך, התלמיד החליט לשבור שתיקתו ופנה למשטרה שם הגיש תלונה נגד השניים. זמן קצר לאחר הגשת התלונה, נעצרו שני התלמידים והבוקר הם יובאו לבית משפט השלום לדיון בהארכת מעצרם.

במשטרה נמנעים מלחשוף את פרטי המעורבים בפרשה בגלל גילם הצעיר, אך לדברי גורמים המעורבים בחקירה, מדובר במעשים קשים מאוד, בעקבותיהם הנער שרוי במצב נפשי קשה ביותר. ככל הנראה ישנם מעורבים נוספים בפרשה והם צפויים להיעצר בהמשך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק